Jordireyiziniz kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım 4200tl telefon

Sahibindende bütün xiaomi telefonlar var yurtdışından getirilmiş ve imei atılmış . Ben mi9tpro aldım mesela 2300tlye hala kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok kamerası da gayet hoş almak istersen öneririm mi9tpro . Hem çok güçlü telefon hem şarjı iyi hemde kamerası . istanbulda yaşıyosan moda...
  2. J

Yardım 4200tl telefon

Oyun filan oynamıycaksa 3300 e note10 öneririm işlemcisi orta segment ama kamerası iyi . Sadece kamera ve sosyal medyaysa al gitsin . Oyun da oynamaz zaten .
  3. J

Yardım Mi9T Pro ısınma problemi

Hiç ısınma problemi yaşamadım dostum hdr ayarlarda oynama düşür ısınıyosa onun harici aklıma birşey gelmedi
  4. J

Rehber Almayı düşünenlere yardım .

Note 8 pro alacakken bi anda forumun tavsiyesi üzerine mi 9mu mi9t promu arasında kaldığım ve mi9t pro aldığım telefondur . Mi9 benchmarklarda daha iyi sonuç veriyor ama benim mi9 aradığım eksik özellikler mi9tproda olduğu için seçtim . Bana göre +ları ; -Çentikli ekran telefonları sevmiyorum...
  5. J

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Nasıl satılmıyor hocam yapma gözünü seveyim mi9tpro 64 gb 4099Tl xiaominin sitesinde . Yanlış bilgiler vermeyelim . SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. J

Sohbet Xiaomi mi 9 2.el ne tür sıkıntılar yaşarım

0 nasıl alınıyor işte ben imei konusunda kaygılıyım yardımcı olun arkadaşlar imei atmaya da ceza gelecekmis filan diyolar . Tekirdağda oturuyorum sahibindende 1 tane xiaomi mi 9 olanı yok . Yardımcı olursanız çok mutlu olurum . Yoksa xiaomi note 8 pro almak zorundayım . Mantık telefonu dediler...
  7. J

Sohbet Xiaomi mi 9 2.el ne tür sıkıntılar yaşarım

Letgodan dışı temiz fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çizik olmayan xiaomi mi 9 cihazı 2700 tl ye satıyor açıklamada almanyadan aldım yazmış sordum kutusu faturası varmı var dedi imeisi kayıtlı mı dedim kayıt ettirdik dedi . Aklımda bi soru var almanyadan alınan cihazlar avrupa cihazları olmuyo...
Üst Alt