JONHS.53 kullanıcısının son içeriği

1. JONHS.53

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Hocam 2 aylık, ankara MI store'dan alınma 2 yıl garanti artı 7 ay kasgolu kusursuz bi cihaz var elimde androide alışamadığımdan satmak istiyorum tam istediğiniz cihaz ilgilenirsen tabi
  2. JONHS.53

Tema VorteX Time (Markette Yayında) Karanlık Mod Destekli

Mtz tema yükleyince bir süre sonra cihaz kendiliğinden ana temaya dönüyor! Bu sorunu çözebilmemiz mümkünmü ?
  3. JONHS.53

Tema Ve Beklenen Tema Geldi Kezzy colors V1

Hocam temanızın mtz link'ini paylaşabilirmisiniz rica etsem [emoji846]
  4. JONHS.53

Tema MIUI Theme Designer Türkçe Anlatım

Hocam, (Jokerinabisi) kardeşime teşekkür ederim kaç gündür kiymetli forumunuzda geziyorum ilkkez net anlaşılır bi cevap aldım. Malum daha önce yazdım ama doğru düzgün bi cevap alamadım, Doğru kimse mecbur değil bu forumu böyle kabul ettim ama, forumdaki konularda karma karışık hoşunuza gitsin...
  5. JONHS.53

Ooo iyiymiş, Peki kilit ve twrp işlemini yaptıkdan sonra iOs JB de olduğu gibi bir tweak (Program) yükleme mağazası olmayacak sanırım sadece custom room içindeki özellikleri kullanabileceğiz ! Atıyorum tema yükleyebileceğiz istediğimiz gibi ve buna ilaveten sistem üzerinde kaldırılamıyan...
  6. JONHS.53

Hocam öncelikle sağlıklı bi cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.[emoji106] Şimdi bu işlemleri yapmadan önce bir iki sorum var size [emoji847] 1- Eğer kilidi açıp twrp işlemini yaparsam artık Ota olarak global room güncelleme yapamayacağım dimi! Ayrıca Andoid sürümünüde güncelleme...
  7. JONHS.53

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Ben spotify ile müzik dinlerken neden kilit ekranı kontrol bölümü bende sizdeki gibi gelmiyor ayrıca bildirimlerde
  8. JONHS.53

Bide arkadaşlar resimde gördüğünüz kısayol bölümünü kaldırabilirmiyim uyuz oluyorum bu yere
  9. JONHS.53

Bu kilit ekranını hangi temayla yapabilirim spotify de çok lazım oluyor global room 11 de yapılablirmi?
  10. JONHS.53

Global roomlarda bu temaları yükleyemiyoruz anladığım kadarıyla! Peki bu temaları yükleyebilmek için MI 9 global room 11.06 yüklü cihaza ney yapmam lazım neyi nasıl yapmam lazım ilerde kendi iOs tema'mı mi 9 a uyarlamak istiyorum lütfen bir Allahın kulu adam gibi bi konu link'i versinde her...
  11. JONHS.53

Bu hangi tema global room yüklü cihaza uyumlumudur ?
  12. JONHS.53

Tema PURE UI v11 | MIUI 10-11

Global room MIUI 11.06 Mİ 9 kullanıcısıyım, kendi temamı yapmak istiyorum bunun için bi konu varmı aşama aşama bu işi anlatan
  13. JONHS.53

Tema Ve Beklenen Tema Geldi Kezzy colors V1

Temayı indirmek istiyorum ama link çalışmıyor rica etsem linkleri kontrol edebilirmisiniz teşekkürler..
  14. JONHS.53

Rehber Tema Kodları Kitaplığı

Arkadaşlar iOs dan ilk defa android e geçtim, Ben eski iOs tema icon'larımı MI 9 dada kullanmak istiyorum iconlar kalın modern benim için çok özel [emoji847] Sizden ricam bunun olabileceğini söyleyin ve nasıl yapılacağını kısaca özetleyin [emoji20]
  15. JONHS.53

Rehber Temalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erişeblilirlik'de görüntü boyutu diye bir sekme buldum sadece onu da büyüt dediğimde iconlar bir tık büyüyor ama icon aralıklar çok fazla açılıyor aşağı doğru buda istediğim ekran düzeni olmuyor iPhone'lerdeki gibi Sizdeki simge boyutu sekmesi bende yok
Üst Alt