jokerinoglu kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım Sim konumlandırma etkinleştirilemedi

çözdünüz mü acaba
  2. J

Yardım Yurt dışı mi 13 ultra

Mi 13 Ultra'da E-Sim yok. Şaka gibi maalesef.
  3. J

Yardım Xiaomi 13 Ultra Rom Hakk.

Ek bilgi vereyim, tüm aramaları otomatik olarak kayıt yapan bir uygulama var. İsmi ACR Phone. Root vb. istemiyor. Bir ses kayıt uygulaması olmadığı için Google'ın izin problemlerine takılmıyor. Aslında yerel Telefon uygulaması yerine bu uygulamayı kullanıyorsunuz. Arayüzü vs. çok stabil. Bunu...
  4. J

Yardım Mi 10t batarya kalibrasyonu nasıl yapılır?

en az %50'ye kadar şarj edin* diye düzelteyim hocam. Yanlış ifade etmişim
  5. J

Yardım Mi 10t batarya kalibrasyonu nasıl yapılır?

Batarya kalibrasyonunu manuel olarak yapabilirsin. Pili %5'e kadar düşürdükten sonra telefonu kapatıp %100'e kadar şarj et, fakat 20-25 dakika yine şarjda kalsın. Sonra %50ye kadar şarj etme. Lityum iyon ve lityum polimer piller bu şekilde kalibre edilebiliyor
  6. J

Soru Ekran Yenileme Hızı'nın değişmesini engellemek?

Uygulamalarda Pil ve Performans uygulamasını bulup verileri temizle yapıp deneyin
  7. J

Recovery [OFFICIAL][3.5.2 V1.1][apollo]TWRP for Mi 10T/Mi 10T Pro/Redmi K30S Ultra [0 MB FİX]

Hocam çözdüm onunla ilgili değil fastboot boot recovery komutu yerine fastboot flash recovery yazdım şuan hem rom hem twrp problemsiz oldu root da yaptım.
  8. J

Recovery [OFFICIAL][3.5.2 V1.1][apollo]TWRP for Mi 10T/Mi 10T Pro/Redmi K30S Ultra [0 MB FİX]

Hocam merhaba, ben dediğin gibi bunu indirip attım cihaza önce düzeldi kapatıp tekrar recoverye girince stock recovery ekranı açıldı. nerede yanlış yaptım acaba
Üst Alt