jokerinabisi kullanıcısının son içeriği

1. jokerinabisi

Sohbet Polofonik

Bu benim Ericsson varken kendim besteledigim adını da Rozart koyduğum polifonik ses kaydı isterseniz kullanabilirsiniz Selametle 1712325133 Nedense eklemiyor dosyayı halbuki sağlam dosya Yada sıkıntı bende
  2. jokerinabisi

Satış Sıfırından Farksız Mi 13T 12GB / 256 GB

Hocam resim eklemelisin satış kuralı gereği İstanbul neresindesin
  3. jokerinabisi

Sohbet Teknik özellikler boşver

Teşekkürler hocam beklemeyi düşünüyorum biraz daha en azından 24 ün ilk çeyreği bakalım neler çıkacak selametle 1703174254 Realme 11 pro plus fena değil aslında tasarımı şık ayrıca ois de varmış, eyvallah hocam selametle
  4. jokerinabisi

Samsung bana hitap etmiyor hocam ayrıca iki modelde pahalı cihazlar teşekkürler 1703105437 Evet estetik güzel,kasa tasarımı yeni nesil gibi ama o kamera pek içime sinmedi teşekkürler
  5. jokerinabisi

Sevgili hazirun kıymetli dostlar Başlıkta belirttiğim gibi teknik özellikler bir kenara koysanız estetik olarak alacağınız 10-15k bandında kaçakta olabilir hangi telefonu tercih ederdiniz (yeni telefonlardan,22 çıkışlı da olabilir) Selametle
  6. jokerinabisi

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Bu hatırlatma için çok teşekkürler kıymetli büyüğümüz sevilen insan Emre hocam Saygılar sevgiler selametle
  7. jokerinabisi

Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

Teşekkürler hocam deneyeceğim Selametle
  8. jokerinabisi

Sohbet [DUYURU] 250 Kişinin Telefonunu Tuğlaya Çevirdiler Dikkatli Olun.

Bu mesaj onlardan birinden mi geliyor dersiniz; öyle ise adamdan yardım istedik :( 1698860417 cantara hocam durum raporu alabilirmiyim;)
  9. jokerinabisi

Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

O bahsettiğin zorlanan ben oluyorum :) Bende revos var ısınıyor pil az gidiyor+ android 8.1 Senin bahsettiğin android 13 te arayüz MIUI yoksa saf android mi Dediğin işlemleri PC siz yapılır mı sadece telefonu kullanarak indirip yükle şekli twrp den cevap evetse senden biraz daha detay...
  10. jokerinabisi

Soru AOSP yüklenebilen cihazınızda neden MIUI kullanıyorsunuz?

Hocam biraz ters yazdınız MIUI candır Mi canan olacaktı vazgeçilmez olan MIUI Selametle
  11. jokerinabisi

Satış Mi 5s

Resimler eklenmiştir
  12. jokerinabisi

Satış Mi 5s

Sevgili hazirun Anakart bozuk mi 5s 4+32 model var elimde parça niyetine komple satıyorum Fiyat:750 TL Selametle
  13. jokerinabisi

Soru Yemek Tarifi

Bu anlattığın neyin tarifi tam olarak bilemedim laz böreği içinde kendine özgü yumurtalı muhallebisi olan tereyağlı şerbetli bir tatlıdır Vesselam
  14. jokerinabisi

Soru Yemek Tarifi

Oldu olacak bunların hepsinin üstüne birde tatlı tarifi ile tamamlayalım O tatlı da muska şeklinde laz böreği olsun Selametle
Üst Alt