Joker8080 kullanıcısının son içeriği

1. J

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Red mi note 4 snapdragon modeli ekran değişimi ne kadar ve stokta mevcut mudur
  2. J

İnceleme Muhtelif Rom'ların özellikleri ve farklılıkları

Tavsiyeniz üzerine mi globe kuracağım bakalım. Epic romda sanki biraz fazla şarj tüketimi var. Greenify ve gmsdoze kullanmama rağmen
  3. J

Magisk mi Supersu mu ?

Suan ikinci reboot da oldu hacım teşekkür ederim.
  4. J

Magisk mi Supersu mu ?

Ss sini attim. Ben gerekli leri indirdik tem sonra reboot etmeyi düşündüm acaba hatanin nedeni bu mudur
  5. J

Magisk mi Supersu mu ?

Kısaca şöyle anlatayım misal greenify i indiriyorum magisk üzerinden ve yüklemesinide yapıyorum ancak yuklenmis - yuklenmemis yazan yuklenmis kısımda olması gerekirken hala yuklenmemis kısımda yer alıyor ve herhangi bir şekilde apk kurulumu da olmuyor Anlatabildim umarım
  6. J

Magisk mi Supersu mu ?

Beyler kolay gelsin. Cahilliğime verin bi sualim olcak. Magisk ki yükledim sıkıntı yok lakin modülleri indirip kuruyorum herhangi biri aktif(greenify. YouTube background vs) olmuyor. Modüller kısmında herhangi bir şey gözükmüyor. Nasıl yapıyorsunuz bunu?
  7. J

Rom NOTE 4X SD İÇİN FLYME 6.7.10.25R BETA

yalniz.seceneklerde yanlislikla ingilizce.sectim.turkce yok
  8. J

Rom NOTE 4X SD İÇİN FLYME 6.7.10.25R BETA

Android sürümü marshmallow dimi
  9. J

Rom Epic_HMN4X_mido_v9_8.3.1_Global_Escobar1945

Kurdum bi süre kullanacagim.deneyimlerimi aktarırım
  10. J

Rom Epic_HMN4X_mido_v9_8.3.1_Global_Escobar1945

Batarya tüketimi artmış mi diyorsunuz ona göre yükleyeceğim :) yoksa kullandıgim slim aosp romun şarjı çok iyi. Yada başka hangi romu öneriyorsunuz
  11. J

Sohbet Hangi Romu kullanıyorsunuz ?

Ben slim romu kullanıyorum bataryası ve akıcılığı çok iyi hatta ben işlemci ayarlarından max i 1689 a çektim öyle kullanıyorum :)
Üst Alt