JohnSmith96 kullanıcısının son içeriği

1. JohnSmith96

Yardım Netflix menüsü İngilizce

Hesap ayarlarından düzeltiliyordu hocam.
  2. JohnSmith96

Rom [9.0][UNOFFICIAL] Lineage OS 16 Mido

Hasanozsarac xcosby Play store'da erken erişim olarak bulunuyor: [ROOT] Sa2ration - Apps on Google Play Ayrıca xda sitesinde mevcut: XDA Labs | [ROOT] Sa2ration Uygulamayı açtıktan sonra root izni verip ayarlayın, ben genelde 120 ya da 121 olarak ayarlıyorum.
  3. JohnSmith96

Orange kendim denemediğim için bilmiyorum fakat 4.9 kernel tabanlı romları kurmak için farklı twrp var. Bu twrp hem 4.9 hem de 3.18 kernel'lı romları destekliyor fakat android 9 romları kurmuyor. İsterseniz link: https://kudnet.id/downloads/twrp/mido/twrp-3.3.1-2-KudProject-mido.img
  4. JohnSmith96

Corvus 4.7 sonrası sürümler pek iyi değil diyorlardı, ekran hemen hemen tüm aosp romlarda sönük fakat ben her rom kurduktan sonra S2ration uygulaması ile 120'ye ayarlayıp düzeltiyorum solukluğu. Uzun süre kullandığım Los 16 link...
  5. JohnSmith96

Aylarca Lilblinx'in Lineage os 16 unofficial romunu kullandım tavsiye edebilecegim romlarin basinda gelir. Şu an los 17.1 4.9 kernel olan surumundeyim, 4.9 kernel henuz gelistirme asamasinda oldugu icin cok iyi verim alamayabilirsiniz ama isterseniz deneyin. Oyun oynayan biriyseniz Corvus os...
  6. JohnSmith96

Geçen yaz kullanıyordum bayağı iyiydi fakat daha güncel sürümlere yönelmenizi tavsiye ederim hocam.
  7. JohnSmith96

Yardım Her yeni Rom dan sonra..

Migrate kullanın hocam, yedek almak istediğiniz uygulamaları sectikten sonra twrp'den flashlanabilir zip oluşturuyor telefon hafizasında, her rom kurulumundan sonra zipi flashlayıp telefon açıldıktan sonra migrate uygulamasına girip geri yüklüyorsunuz.
  8. JohnSmith96

Yardım Kulaklik mikrofon algılamama sorunu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nordskog.LesserAudioSwitch Bu uygulamayi deneyin hocam belki calisabilir. Kulaklik ayarlarinda mikrofonu akif edebiliyordunuz sanirim bi inceleyin.
  9. JohnSmith96

Yardım Çift Tık ile Uyandırma Destekleyen Launcher;

Bildiğim kadarıyla ekran uyandırmayı launcher yapamaz hocam, ekran uyandırma için kernel desteklemesi lazım.
  10. JohnSmith96

Rom Xiaomi Mi 6 Potato Open Sauce Project v2.3 Rom (Official)(Pie)

Elinize sağlık, paylaşım için teşekkürler hocam.
  11. JohnSmith96

Rom Android 10 için pico GApps

https://sourceforge.net/projects/opengapps/files/arm64/beta/20191209/ Deneyin hocam.
  12. JohnSmith96

Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

Ben aosp romlarda faydasını görüyorum hocam, miui'da pek kullanmadım. Zorla durdurunca 1-2 saniye sonra yine başlıyor çalışmaya :) 1577629125 Romu yeniden kurun ya da ekteki dosyayı twrp'den kurduktan sonra advanced menüsünden terminali açıp mm komutunu girin ordan sizi yönlendirecek...
  13. JohnSmith96

Evet çalışıyor hocam. Normal şartlarda google play servisleri uygulaması doze modundan muaf tutuluyor, bu modül ile google hizmetlerine doze modunu aktif edebiliyorsunuz sadece. Diger uygulamalar icin gerek yok zaten onlar doze moda dahil
  14. JohnSmith96

Evet hocam orası
Üst Alt