JohnA kullanıcısının son içeriği

1. JohnA

Uygulama Mi Fit 4.0.0 Arayanı Gösteren Sürüm

İlginç bir sıkıntım var; mi band 2 üzerinden kullanıyorum programı. kendim mi note 2 ile sıkıntısız kullanıyorum, arayan kişi isimleri gözüküyor ama arkadaşın mi8 inde sms de atan kişiler gözükmesine karşın arayan kişinin ismi çıkmıyor. Tüm ayarlar bileklik versiyonları, program versiyonları...
  2. JohnA

Soru Mi A2 Lite sorunları

Bende ekleyeyim kendi problemlerimi belki bir çözüm yolu olan vardır. 1. Telefon uygulamasında kişiler seçeneği içerisinde aynı isimler iki hatta üçer kere gözüküyor. (Sim ve whatsapp kişileri ayrı ayrı gösteriyor.) Birleştirme, göstermeme seçeneğini bulamadım. (Kişiler uygulaması değil telefon...
  3. JohnA

Rehber Xiaomi Mi Note 2 TWRP Yükleme ve Root Yapma ==Videolu anlatım

Driverlari bilgisayarınıza yukleyeceksiniz. Mi flash tool normalde yüklüyor eğer hata alırsanız diğer Driverlari yükleyebilirsiniz. (Google ve xiaomi Driverlari yazanları) Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. JohnA

Yardım Mi Note 2 Cihazımın ahize sesi çok azaldı

Daha önce başıma geldi fakat çözüm kısmı için fazla bir şey yapmadım. Kendiliğinden çözüldü. Donanımsal bir sıkıntı olabilir. İpucu - Hardware testi yapan için gizli menü şuradan test yapabilirsiniz. Benim telefonda testlerden sonra düzelmişti.
  5. JohnA

Soru Telefon üzerinden twrp açılabilir mi?

Twrp yükledim bilgisayar üzerinden. Telefondan tekrar recovery açmayı denedim ama tekrar miui recovery açtı. Telefondan olmuyor sanırım. Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. JohnA

Akşam tekrar twrp yükleyip tekrar deneyeceğim. Tahminen twrp gitti güncelleme sonrasında ama denemek istediğim şey twrp yükledikten sonra recovery ı açınca miui recovery mi açılacak yoksa twrp mi? Deneyince buraya da yazarım. Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. JohnA

Hemen denedim bende ama miui recovery açıldı. Demek ki benim twrp yüklü değil diyeceğim ama sistem güncellemesi yaptım o bile twrp üzerinden yüklendi. Acaba sistem güncellemesi sonrası twrp gitti mi? Yardımlarınız için teşekkürler sanırım bilgisayar olmadan olmayacak :( Mi Note 2 cihazımdan...
  8. JohnA

Yok ses kısma ile açınca fastboot açılıyor ses açma ile açınca miui recovery açılıyor. Denedim onları :( Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. JohnA

Root etmeden twrp yükleyebilirsiniz o konuda bir sıkıntı yok. Önemli olan miui recovery yerine twrp recovery yi nasıl seçebilirim? Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. JohnA

Mi note 2 telefona sahibim twrp yüklü fakat recovery açtığımda miui recovery açılıyor. Sürüm güncelleme de bile twrp gözüküyor ama sadece telefon kullanarak twrp yi açma şansım var mıdır? Bilgisayar kullanarak girilebilir biliyorum ama bilgisayarsız olarak twrp ye girebilir miyim? Telefon...
  11. JohnA

Yardım Powerbank Önerisi (Xiaomi Mi Pro mu yoksa ZMI Ultra Slim mi?)

Konuyu geç takip etmiş oldum ama aşağıdaki gibi bir yanıt vermek yanlış olmaz sanırım. Xiaomi 10000 Mah pro (yani 2. nesil olarak adlandırılan) powerbanklerde 3 alt model bulunmakta. Bunlardan PLM01ZM kodlu olan modeli usb type c girişli qc 2.0 destekli PLM02ZM kodlu olansa micro usb girişli...
  12. JohnA

Yardım İkinci alan

Aynı telefon numarasıni iki alanda da kullanmak istiyorsanız kullanamazsınız. Whatsapp doğrulama kodunu yazdığınız numaradan alamıyor musunuz? Tam anlayamadım ben sıkıntıyı sanırım. Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. JohnA

GearBest Türkiye [Resmi Konu]

Powerbank kampanya olmayacak mı daha doğrusu Türkiye ye powerbank gönderimi olacak mı? Sitede hiç göremedim Türkiye'ye gönderim. Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. JohnA

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Şahsen iki şirketle de ilgili olumsuz bir olay yaşamadım fakat servis ağının daha geniş olması nedeniyle kvk bir adım önde olacağı kanısındayım. Yaklaşık son 4 yıldır yolcu ile beraber gelen ve yurt içinde herhangi bir garantisi olmayan telefon kullanıyorum, halimden memnunum.
  15. JohnA

Yardım İkinci alan

tam anlayamadım aynı numaranın whatsapp ını iki alanda kullanamazsınız fakat iki alanda da birbirinden bağımsız şekilde whatsapp hatta diğer uygulamalar kullanılabiliyor. Aktif şekilde kullanıyorum ben iki alanı da. (mi note 2 kullanıyorum)
Üst Alt