Jmnzr0 kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım Uygulamalar neden bòyle

Teşekkürler deneyecem
  2. J

Yardım Uygulamalar neden bòyle

Arkadaslar Ben redmi 5 plus kullaniyorum, Son zamanlarda bi uygulamadayken diger uygulamaya falan geçince o açık kalan uygulama aynı yerde kalmıyor yani, mesela youtubda video izliyorsam, whatsaptan mesaj gelse direk tikliyorum ve whatsapa giriyorum sonra hemen geri donuyorum uygulama yeniden...
  3. J

Soru REDMİ 5 PLUS PİE

Android 10 dağıtılıyor diger telefonlaraşuanda 9 unutuldu boşuna beklemeyin derim her yer gelmeyecek yazıyor
  4. J

MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

Pil performansında gözle görülür bir düşüş yok 1574687113 Bide karanlık mod gelmez ki cunku bize android 9 vermediler o yuzden gelmedi, cunku android 9 ile gelen bir özellik
  5. J

Size karanlık mod geldi mi
  6. J

Arkadaşlar bu konuyu ben açtım Redmi 5 plus global yani çin romlu, benim telefonum aldi miui 11 i merak etmeyin gelir çünkü turkiye romlara biraz geç geliyor bunda firmanın suçu yok kac tane ülke var ve ilk olarak kendi bildikleri roma gönderiyorlar, başka ülkelerin romlarina gondermeleri için...
  7. J

MIUI 11 Aramada profil videosunu iptal edemiyorum miui 11

Arkadaşlar merhaba, miui 11 guncellemeden sonra videoyu aramaya koydum ve artik iptal edemiyorum, nasıl normal aramaya donecez bilen var mi biri aradimi videolu geliyor ekrana be cok sıkıldım yardim edin
  8. J

MIUI 11 Redmi 5 plus a miui 11 geldi ama yarim geldi neden ?

Demek istedigim bi suru miui 11 ozelligi yok, dark mod falan filan
  9. J

Benim demek istedigim neden eksik güncelleme geldi, bidaha gelecek mi
  10. J

Nerden bakiyoruz
  11. J

Full romu kendimiz mi inderecgiz
  12. J

Arkadaşlar merhaba benim redmi 5 plus telefonuma sonunda miui 11 geldi herhalde çin romu olduğu için erken aldim bilmiyorum ama 538 mgb geldi ve çok az ozelligi geldi neden acaba devami gelecek mi
  13. J

Arkadaslar benimki çin romu oldugu icin bugun miui 11 gelmis bulunuyor yukluyorum şuan bakalım nasıl olacak
  14. J

Kesin değil yarin 2.part başliyor o yuzden dedim
  15. J

Iyi olacak diye düşünüyorum, performans
Üst Alt