JheqiLL_ kullanıcısının son içeriği

1. J

Gcam VIP Prime E4 XML

Linkler kırılmış dostum yenilermisin ?
  2. J

Soru Redmi note 12 pro 5g

Şuan İlanım yok alıcım olmadıgı için alıcı oldugunda get ilan acıp uygulama içerisinden sipariş geçiyor Link Flan atıldıgında dolandırıcılık olayı akla gelio r:) Özelden irtibat bırakabilirim
  3. J

10 11 bandında değişiyor hocam dolara bağlı olarak sarı sitede get ilan ile satışım var 12 ram stogu çabuk biten bir ürün oldugundan irandaki arkadaş bilgi verdigi gibi direk alıorum ama pek durmuyor elimde ki 2 3 tane anca alabiliyorum telefoncu olmadıgım için malesef iranda sabit mesela 100...
  4. J

Yardım Xiaomi note 12 Pro 5G OIS etkinleştirme?

Kamera ayarlarındamı çıkıor ois ibaresi bi görsel atma şansınız varmı acaba
  5. J

cevabın için teşekkür ederim cihazı irandan Arkadaşım aracılıgıyla getirttim imei attırmadım henüz , cihaz model numarası 22101316G olarak yazıyor MIUI sürümü 14.0.3.0 ( SMOMIXN ) Gösteriyor
  6. J

valla hocam trendyolda çok deli paralara satılıor 12 pro 5g ler tavsiye etmem Şahsen ben tokatlı bir arkadaşım irana yerleşti oradan bana gönderip ben satısını yapıorum trendyolda şaş kaza denk geldim imei atılmış versonlara 11 12 k civarı ücretler dönüyorki değmez 8k bandında satıyorum ben...
  7. J

Merhaba , Xiaomi Note 12 pro 5 G çin Versyon olan modele sahibim ama Tanıtım videolarında OIS destegi Var deniyor cihazda tanıtım videolarına bakıyorum adamlar OIS açıp kapatabiliyorken benim cihazda neden yok ? İşlemcisi : Dimensity 1080 Kamera 50 Mb Model No: 22101316G MIUI sürümü : 14.0.3...
  8. J

Rehber Redmi Note 12 Pro 5G - Google Camera Gcam

2 dosyayıda indirdim ama apk dosyasını yüklerken Paket Geçersiz görüldüğünden uygulama yüklenemedi dior_?
  9. J

Yardım Xiaomi Note 10 pro Görüşme Ekranı

Selamlar hayırlı akşamlar cümleten Xiaomi note 10 pro cihazıma IMEİ işlemi yapıldı bugün bi sıkıntı yok şuan için ama yeni Farkettim Görüşme ekranı Değişmiş bunu nasıl normale döndürücez bilgisi olan varmı acaba ?Sürüm Eski sürümde değil ama anlam veremedim değiştiremiyorumda biryerlerden...
  10. J

Yardım Xiaomi Note 10 pro açılmıyor

Daha önce hiç açılmadı cihaz ki gözüm gibi bakıyordum hergün kılıftan çıkarıp silen biriydim şans bana denk geldi Extra ücret Talep etme gibi birşey söz konusu bile olamaz die düşünüyorum çünki kendi ağzıyla söylüyor elemanına demin açtım kapattım ya oğlum nasıl açılmıyor ? diye farklı birşey...
  11. J

Yardım Xiaomi Note 10 pro açılmıyor

Selamlar 8 ay önce yurt dışı Xiaomi Note 10 pro Satın aldım Sim 1 ve Sim 2 Kullandım bugün cihazım kapandı, Cihazı aldıgım telefoncuya gittim IMEI atılması için bootloder açıksa atarız Felan dedi velhasıl botloader kilidi daha önce açılmış dedi ve bilgisaya bağlayıp bodloader kilidi açtı sanırım...
Üst Alt