jerichowashere kullanıcısının son içeriği

1. J

İpucu Xiaomi.eu Kullanan Pek Çok Cihazı Etkileyen Ses, Video ve Kamera Sorunu

Hocam bu iki dosyayı silip yeniden başlatın. Sonundaki sayılara aldanmayın bu problemi yaşadığınızda bu iki dosyayı silin her zaman ismini başları bu olsun yeterli
  2. J

Çözüldü Xiaomi 13 MiFlashTool ile Rom Atsak IMEI gider mi? - Xiaomi 13 Çökme Sorunu

Hocam benim cihazın arkasında CE var global cihaz ve en başından beri en son çıkmış EU sürüm kullanıyorum hatta ilk olayı anlamadığım için flash tool ile global rom attım sonra tekrar eu'ya geçiş yaptım ama hala sonu gelmiş değil problem aralıklarla tekrar ediyor. Sizin eu beta dediğiniz hangi...
  3. J

Çözüldü Xiaomi 13 MiFlashTool ile Rom Atsak IMEI gider mi? - Xiaomi 13 Çökme Sorunu

cantara Hocam bu sorun çıktığından beri yaklaşık 7-8 defa daha tekrar etti her seferinde dosya silip yeniden başlatıyorum belli bir süre sonra dosyalar yeniden gelip telefonu bozuyor. Koskoca Google ve Xiaomi'nin böyle büyük bug'lardan haberi yok mu rapor falan edemez miyiz bir tavsiyeniz var mıdır?
  4. J

Yardım MIUI 14 Uygulama Sabitleme Sorunu

Xiaomi 13 EU Miui 14.0.31 rom cihaz kullanıyorum görselde görünen uygulama sabitleme özelliğini açsam dahi kullanamıyorum, açtıktan sonra bir ataç işareti çıkması gerek fakat çıkmıyor. İnternette araştırdım Xiaomi'lerde yaşanan bir sorun globalde redditte ve diğer forumlarda tartışılmış bir...
  5. J

Hocam çok teşekkürler bende yabancı bir kaynaktan aynı yöntemi buldum buraya atmaya gelmiştim. Kendim deneme fırsatım olmadı miflash ile yazılım attığım için sorun çözüldü ama arkadaşımda da aynı cihaz aynı rom'da sorun çıktı ve bu yöntemle çözdük işe yarıyor biz kernelsu veya başka şeylerden...
  6. J

Xiaomi 13 cihazım var yaklaşık 3 ay önce aldım direnç işlemi yapıldı sonrasında 2 tane imei attırdım eu rom yüklettim ve twrp attırıp magisk yüklettim. Şuan çok saçma yazılımsal olarak düşündüğüm sorunlar yaşıyorum alt tarafa onu da açıklayacağım okuyup fikir paylaşırsanız çok memnun olurum ama...
Üst Alt