jaskar kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım Mi9t Fastbootta bilgisayar görmüyor

Kablo aynı kablo hocam , redmi note9 pro ile mi9t için kullandığım aynı kablo normal modda görebiliyorum zaten cihaz çalışırken.
  2. J

Yardım Mi9t Fastbootta bilgisayar görmüyor

Arkadaşlar selam, Mi9t cihazıma eu rom yüklenmiştim aylar oluyor. Daha sonra şimdi ön kamera açılmama sorunu oluştu. Persist dosyası ile düzelebilme ihtimali varmış. Bunun için recovery ye girmek istediğimde fastboota düşüyor. Bilgisayar cihazı fastboot da asla görmüyor. Forumlardaki bütün adb...
  3. J

Rom [By Greeshan] [Android 10] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 (JOYEUSE)

Merhaba romda google ın focus modu var mıd hızlı ayarlar çekmecesinde oluyor genelde
  4. J

Merhaba , acaba romda googleın odak modu var mı ? dijital denge uygulamasında olandan bahsediyorum miui ın kendi odak modu değil . 1604671232 yoksa bunu nasıl ekleyebilirim dijital denge uygulamasını yükleyince de gelmiyor, bilginiz var mı
  5. J

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Hocam tekrsrdan merhaba yükledim romu teşekkürler herşey güzel fakat güç menüsüne kurtsrma modu ile başlatı nereden ekleyebilirim?
  6. J

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

edit 1603352259 Hocam 3. adımı anlamadım pc den fix twrp yükledikten sonra demişsiniz ? nereye nasıl yüklüyoruz tam olarak
  7. J

Hocam merhaba 11.0.6 globaldeyim bunu flashlasam sıkıntı olur mu anti roll back gibi bişey var mı joyeuse a yeni geçtim de mi a1 mi a3 kullanıyordum onlarda vardı
  8. J

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Arkadaşlar selmalar bu romu kullanıyorum ama gps de sorun yaşıyorum sürekli noktadan noktaya atlıyor mesela google maps ile araba sürerken veya yürürken bunu nasıl düzeltebilirim
  9. J

Çözüldü Yüklenebilecek En İYi Rom

Hocam bu rom 5x tiffany için mi yoksa mi a1 "tissot" için de kullanabilirmiyiz ana konuda sadece 5X için link verilmişti tam anlayamadım ?
  10. J

Yardım Gcam Portre modunda tek seferde 2 fotoğraf çekiyor Ve Gcam güncelleme

Arkadaşlar merhaba, Mi a1 telefonuma gcam yükledim fakat ön kamerada portre modunda tek seferde 2 fotoğraf çekiyor bunlardan biri bokeh efektli diğeri normal olarak geliyor bunu iptal etme şansımız varmı ? diğer bir sorum ise gcam versiyonum 5.1.8.018.177470874 bunun daha güncel bi versiyonu...
Üst Alt