Jasan kullanıcısının son içeriği

1. J

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Arkadaşlar şuan eu romla kullaniyorum telefonu yanliz 5 saat ekran suresi anca aliyorum önerimiz nedir eu rom harici yada yeni rom ciktimi Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. J

Sitede paylaşılan romu globali beklerim artık bu gayet akıcı iyi Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. J

Ya benimde sürücüler yüklenmemiş bilgisayara Windows izinleri falan baya uğraştım ama telefon harika oldu bi tek klavye titresimini kapatmayı bulamadim Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. J

Yüklemeyi 100 lerce deneme yanılma dan sonra yaptım teşekkürler. Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. J

Chat hocam,youtubedeki videonuzi izledim uploder le rom atma faat paketi sec dedigimde kart icerigine ulasamiyor tarzi bi,hata aliyorum ikincil alana gecince ise goruyot larti bu seferde guncelleyici yok nasil cozebilirim simdiden tesekkurler Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. J

Guncelleyicide paketi secince dahili depolama ulasilamiyor tarzi bi hata aliyorum ikincil alana gecince karti goruyor fakat ordada guncelleyici yok bi turlu beceremedim ayni problemi yasayan varmi Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. J

Uploader ile atabilirmiyoz,bu romu boatlader klidini actim simdide multi romu telefona indiriyorum simdiden tesekkurler Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt