jagged kullanıcısının son içeriği

1. J

Yardım bootloader 168saat

hayır hocam kısaltamazsınız telelfonun sımkartını çıkarıp takmayın veya güncelleme falan da yapmayın aksi takdirde 168 saate tekrar yükselmek zorunda kallırsınız yüklemek istedğiniz romu dikkatlice seçip twrp veya mi flash tool üzerinden telefonunuza yükleyin şimdiden kolay gelsin
  2. J

Çözüldü Bootloader kilidi

aynı sorun banda olmuştu ama çözemedim
  3. J

Yardım Telefon çekmiyor.

kullandığınız telefon nedir
  4. J

Yardım Telefonum çok kasıyor

var reis özele gel
  5. J

Rom Rom

bootloader kilidin açık kardeşim nasıl root atacağını biliyosan at bilmiyorsan deneme bile çünkü işlemcisi mediatek cihaz brick olabilir dikkatli ol
  6. J

Soru Note 9 pro pubg de ses kasma problemi

kardesim kulaklıkların üstünde right ve left vardır right sağ left sol kulagına takılı olacak eğer sorun devam ederse orjinal bir kulaklık kullan
  7. J

Yardım Rehber durum

hocam sanırım sorun şu rehberde numara isim isim ve numara ile göster seçenegi var bunu sanırım rehberden yapabilirsiniz
  8. J

Yardım Rehber durum

hocam özelden mesaj attım bakınız arayınız ayarlardan birlikte türüyüp yapalım
  9. J

Yardım Rehber durum

hocam özelden mesaj attım bakınız 1600174827
  10. J

Yardım Rehber durum

+90 yazmayan numaralar kayıtlı değilmiş gibi görünüyor ama başında +90 yazan numaralar iste ahmet mehmet olarak isimleri ile kayırlı görünüyor doğru mu anladım
  11. J

Yardım Rehber durum

peki rehberde numaraların isimleri var mı yoksa sadece arama yaparken mi isim görünmüyor eger sadece arama yaparken görünmüyor ise rehber ayarlarına bak oradan düzeltebilirsiniz
  12. J

Soru Redmi note 9 pro için MIUI 12 rom var mı

Redmi note 9 pro için MIUI 12 rom var mı kararlı kararsız beta vs. romlar var mı MII12 olsun yeter
  13. J

Yardım PUBG ses kasma sorunu

kardesim you tube de ses video izlerken ses kasamazsın ha şöyle yapabilirsin mesela atıyorm kaos mezarcı var nimo tvde yayını ordan izlerken sıkıntı çıkmaz mesela mithrain ve 10000days de twitch de yayın yapıyor eger izlemek istedeğin yayını twitch veya nimodan izlersen sıkıntı olmaz ama youtube...
  14. J

Soru Note 9 pro için Mui 12 varmı

hocam bootloader kilidi açıksa twrp üzerinden sistemi silip indirdiğiniz romu yükleyebilirsiniz eğer bilmiyosanız ben whatsapp veya discord uygulması üzerinden yardım cı olabilirim
  15. J

Soru Note 9 pro için Mui 12 varmı

telefon note 9 pro mu
Üst Alt