jackalsifo kullanıcısının son içeriği

1. J

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Hepimize hayırlı olsun. Geçen hafta ki sürümden sonra şarjım ciddi anlamda hızlı bitmeye başlamıştı.İlk defa şarj %30 dan sonra biranda kapandı. Bu sürümle alakalı olmayabilir belkide büyük ihtimalle batarya miadını doldurdu. :( MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. J

Linklerde indirme sıkıntısı olan var mı yada neden olabilir? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. J

Rom Pixel Experience ROM Android 10 (UNOFF)

Selamlar üstadlar , uzun süredir EU haftalık rom kullanıyorum. Pixel Experience veya LineageOS a geçmeyi düşünüyorum . Sorum şu ki bu romları kullanırken Google Fotoğraflar uygulaması bize ücretsiz depolama alanı olarak 15 gb mı veriyor yoksa Pixel Telefonlar gibi sınırsız mı veriyor ?
  4. J

Naçizane tavsiyem başka romlar da olmuyorsa Mi flash tool ile fastboot yöntemi global rom kurmayı deneyebilirsin.(fastboot da kilitlemeden CLEAN ALL seçeneği ile kurulumu yapın).Wi-fi sorunu çözülmüş olursa da tekrar twrp ile eu-rom a geçebilirsiniz.
  5. J

Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

üstad bende mi6 aldığımdan beri yaklaşık 1.5 yıldır buraya üyeyim.(genel olarak okuyucu forum gezgini olarak :) ) şu ghost screen can sıkıcı hal aldı :( ama değiştirmek istemiyorum. garanti bitince ekran ve batarya değişsem beni baya götürür diye düşünüyorum.
  6. J

Yardım Mi6 wifi kapanıyor

aynı sorun bende de oldu .Dün denemek için miGlobe rom kurmuştum. format data yapmadan kurduğum için sanırım uygulamalarda hep durduruldu hatası aldığım için tekrar TWRP den aldığım yedeğe eu stabil 10.3.1 e geri döndüm sonrasında wi fi açmama sorunu oluştu. En iyisi temiz kurulum yapmak. Sizce...
  7. J

Soru Miui 10 Güncellemesi?

xiaomi tool ile de kurarken global sürümlerde BL kilidinin açık olması isteniyor sadece çin versiyonlarında istenmiyor. Onun için eski sürüm varsa onu xiaomi tool dan seçip kurabilir miyim diye düşündüm ama olmayacak sanırım ben en iyisi BL kilit açma süresini bekleyip o zamana kadar da inşallah...
  8. J

Cihaz içinden mi unlock status yerinde "add account and device" tıklayınca succesfully added yazıyor ama mi unlock programı ile bekleme hatası veriyor .güncellemeler yerinde 3 noktadan rom seçtiğimde kurmuyor.
  9. J

selam arkadaşlar 6 aydır mi 6 aldığımdan beri forumu takip etmekteyim.BL kilidini forumdaki arkadaşların yönlendirmesi ile açıp stabil sürüm ile kullanmaktaydım ta ki MİUİ10 betalar çıkana kadar.Denemek için MIUI 10首批机型公测下载 - MIUI官方网站 linkteki mi 6 için çin beta yı (çin olduğunu sonradan...
Üst Alt