J3rowning kullanıcısının son içeriği

1. J3rowning

Yardım Google play sistem güncellemesi kırmızı görünüyor ama güncelleme bulmuyor

İyi günler cihazım mi a3 bootloader açık global rom yüklü. Google play Sistem güncellemesi görünmüyor. Ben bu cihazı Avrupa romuna döndürüp bootloader kilitlemem mümkün mü? O zaman güncelleme sıkıntısı gider mi?
  2. J3rowning

Soru Android 11 downgrade 9

arkadaşlar mi flashtan tekrar rom atmaya çalıştım yine hardbrick oldu. qfıl ile de download yapmıyor android 9 romunu services rom ile qfil download yapıp android 9 romu flashlasam düzelir mi ? sensör sorunu olmadan
  3. J3rowning

getvar anti 0 görünüyor hocam. direkt mi flashtan android 9 eu rom atsam sıkıntı çıkar mı? ve rica etsem mi a3 için sağlam bir android 9 romu atar mısınız
  4. J3rowning

Hocam arka kapağı açmadım telefon zaten hardbrick olmuştu kendi kendine girmiş edl moda yada yanlışlıkla kendim sokmuş da olabilirim. Antirollback olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı
  5. J3rowning

Arkadaşlar telefonum mi a3 bootloader kilidi açık mi flashdan android 9 versiyon "V10.3.17.0.PFQEUXM" avrupa rom kurduğumda hardbrick oldu telefon. Daha sonra edl modunda tekrar service rom ile android 11 yükledim telefonum düzeldi şuan sorun yok. benim sorum sensör, parmak izi vb. sorunlar...
  6. J3rowning

Çözüldü Hardbrick

mi flashtan rom yüklerken telefon hardbrick oldu bağlantı kopması vesaire olmamıştı finish dedi telefon gitti twrp olmadığından kurtaramamıştım ama şuan düzeldi kurdum telefon çalışıyor 1615464968 services rom kurarak sorunumu hallettim Merdanov kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum rehberi...
  7. J3rowning

Çözüldü Hardbrick

Hangi servise yolladın kardeş benimki evofone 1615463463 teşekkürler kardeşim bir sorum daha var mi flashtan service romu flashlayacağız değil mi bu verdiği romu değil de youtubeden hindistanlı bir arkadaşın service romunu indirmiştim qfıl den onun dosyaları ile işlem yaptım ondan devam mı...
  8. J3rowning

Çözüldü Hardbrick

Arkadaşın gönderdiği rehberden qfıl ile yüklemeleri yaptım telefon android one ekranı ve şarj göstergesi geldi şuan şarja taktım mi flashtan rom atacağım sonucu paylaşırım
  9. J3rowning

Çözüldü Hardbrick

telefonu usb portuna bağlayınca bağlantı sesi geliyor aygıt yöneticisinden baktığımda Qualcoom HS-USB QDLoader 9008 (COM10) olarak bağlanıyor bu edl modda mıdır şuan? arka kapağı açmaya gerek var mı ayrıca ses açma - kısma tuşu ve güç tuşuna 30 sn kadar basılı tutunca bağlantı kopup geri geliyor...
  10. J3rowning

Çözüldü Hardbrick

telefonumun garantisi var xiaomi türkiy servisi bu tamirden ücret talep eder mi ?
  11. J3rowning

Çözüldü Hardbrick

bootloader açık twrp yüklemeyi unutmuşum mi flashtan rom yüklerken telefon hardbrick oldu kurtarmak mümkün mü? fastboot girmiyor tepki yok telefonda
  12. J3rowning

Rom [Android One] [Android 9] - EEA Avrupa Kararlı Rom V10.3.17.0.PFQEUXM Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

mi a3 android 11 yüklü sensör sorunu veya herhangi bir sorun olmadan android 9 a dönmek istiyorum. Android 9 yüklendikten sonra da bootloader kilidini kapatıp telefon sıfır alınmış gibi nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz rica etsem ?
Üst Alt