izzet34 kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım mi 8 orjinal batarya değiştirdim ama...

Cümleten selamün aleyküm.Öncelikle milletimizin başı sağolsun.Rabbim bir daha böyle büyük acılar göstermesin. Arkadaşlar geçen hafta pazar günü GSM İLETİŞİM de bataryamı değiştirdim.Orijinal batarya kullandıklarını söylediler ki bende inanıyorum çok güvenilir işini düzgün yapan bi işyeri.Sorum...
  2. I

Recovery [Android 10 / 9] Xiaomi Mi 8 - Twrp Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam driverları kurdum fastboot a geçiyor ve öyle kalıyor. windows 11 kullanıyorum
  3. I

Yardım ekran şifresi unuttum meizu note 8

Selamün aleyküm arkadaşlar amcam cihazın şifreyi unutmuş hep parmak izi kullandığı için. Root vs de yok usb hata ayıklama bile kapalı diye tahmin ediyorum. Şifreyi de çok defa denediği için kilitlenmiş cihaz. format atmak istediğimizde de şifre istiyor nasıl sıfırlarız?
  4. I

Soru Vodafone cayma bedeli

dediğim işlemi yaptım tarifeyi değiştirip vodafone nun sunduğu cezasız (cayma bedeli olmayan) tarifesi ne geçtim ve akşamına hattı faturasıza geçirme işleminş yaptım 30 cayma bedeli geldi yeni tarifenin eskisi ile alakam olmadı müşteri hizmetleri de böyle dedi eskisiyle alakanız kalmadı dedi...
  5. I

Yardım Mi 8 ayarları kendi kendine değişti

Selamün aleyküm herkese hayırlı ve sağlıklı günler dilerim. mi 8 cihazım dün akşam müzik dinlemek istedim bluetooth kulaklık ile sesler çok bozuk geldi daha sonra telefonun kendi hoparlöründen dinledim yine aynı ve kilit ekranı duvar kağıdı değişmiş ayrıca cihazı sessize alıp tekrar sesliye...
  6. I

hocam şuan bana özel tarife cezasız bi şekilde geçebiliyorum o geçtiğim yeni tarifenin cayma bedeli 50 TL olacak o şekilde 160 liradan yırtmak amacım :-)
  7. I

Selamün aleyküm hayırlı akşamlar bi sorum olacak.Şuan Vodafone faturalı hat kullanıyorum taahhütlü ve şuan 4. aydayım 168 TL cayma bedeli var 8.ayda bu hattı taşıyacağım o zmn da 320 TL olacak cayma bedeli. SORUM ŞU: şimdi bn bu 8. aya yakın başka bi tarifeye geçsem( vodafone nun sunduğu...
  8. I

Vodafone Vodafone taahhütüm bitiyor

bro bitince türkcell e geç 3 gün sonra internet üzerinden tekrar vodafone a geç oluyor mrk etme 3 ay kalma mevzusu yeni hat satın alma durumda oluyor
  9. I

Yardım mi tarayıcı ve mi video uygulamaları sistemde var ama uygulama menüsünde gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar cihazım mi 8 miui 12 global yüklü mi video ve mi tarayıcı yüklü ama uygulama çekmecesinde gözükmüyor.Ayarlarda uygulama yöneticisinde gözüküyor. Play Store da etkinleştir dediğim zaman açılıyor ama tarayıcı play store a yönlendirmiyor bile çözümü bilen var mı
  10. I

Yardım YouTube Vanced Sorunsalı

miui optimizasyonunu kapatmanız gerekiyor
  11. I

Yardım YouTube Vanced Sorunsalı

miui optimizasyonunu kapatmanız gerekiyor
  12. I

Yardım Acil yardım

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.Cihazım mi 8 dönüştürücü sağlam yeni aldım kulaklığım Sağlam. Pubg mobile oynarken kulaklığı taktığımda oyunun sesi boğuk geliyor sesler doğru gelmiyor (kısık, boğuk uğultulu vs ) hatta sağa sola oynatınca dönüştürücüyü cızıltı geliyor ses komple gidiyor tak çıkar...
  13. I

Yardım Kulaklık oyunda temassızlık yapıyor müzikte sorun yok

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.Cihazım mi 8 dönüştürücü sağlam yeni aldım kulaklığım Sağlam. Pubg mobile oynarken kulaklığı taktığımda oyunun sesi boğuk geliyor sesler doğru gelmiyor (kısık, boğuk uğultulu vs ) hatta sağa sola oynatınca dönüştürücüyü cızıltı geliyor ses komple gidiyor tak çıkar...
  14. I

Rehber [ANDROİD 10] Redmi Note 8 Pro Twrp+Root

hocam tek tuşla twrp kurma(android 10)üzerinden kursam sonraki root işlemlerini o twrp üzerinden yapsam brick olur mu?
Üst Alt