ixir44 kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım xiaomi mi a2 lite telefonumu karşıdan gelen aramalara kapatmak

xiaomi mi a2 lite telefonumu karşıdan gelen aramalara kapatmak istiyorum ve mobil veriyi açık tutmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim böyle bir özellik varmı ? telefonu uçak moduna alıyorum kaarşıdan gelen aramalara kapatmış oluyorum ama bu defada mobil veride kapatılıyor evde sabit internet...
  2. I

Yardım A2 Lite Android 10

paylaşımın çok işime yaradı ilgin için teşekkür ederim
  3. I

Yardım A2 Lite Android 10

selam geliştirici seçeneklerine hangi menü altından giriyoruz otomatik güncellemeyi kapatmak istiyorum da teşekkürler
  4. I

Rom Mi A2 Lite Global Kararlı (Ocak) V10.0.18.0.PDLMIXM indirme bağlantıları

8.1 e nasıl dönebilirim ? teşkkürler 1579673621
  5. I

Rom Mi A2 Lite Global Kararlı (Ocak) V10.0.18.0.PDLMIXM indirme bağlantıları

Her güncellemeden telefon daha kötü oluyor şarj çabuk bitmeye başladı
  6. I

Rom Mi A2 Lite Global Kararlı (Kasım) V10.0.16.0.PDLMIXM indirme bağlantıları

bu güncelleme ile hangi performans iyileştirmeleri geldi ?
  7. I

Soru Mi A2 Lite Alınır Mı?

mi a2 lite sakın alma
  8. I

Yardım WİFİ den bildirimler gelmiyor ama mobil veri açık iken sorunsuz geliyor neden acaba ?

iyi günler arkadaşlar bir sorunum var Mİ A2 LİTE Cihazımdan WİFİ de iken bildirimler gelmiyor örnek olarak whatssap ve maçkolik ten bildirimler gelmiyor ama mobil veri açık iken sorun yok bildirimler anlık olarak geliyor ama wifi açık iken gelmiyor bunun bir ayarı varmı teşekkür ederim
  9. I

Yardım dosya yöneticisi uygulamaları hakkında

selam arkadaşlar android 9 pie güncellemesinden sonra oluşan dosya yöneticisi uygulamaları hakkında yardım. eklediğim resimdeki uygulamaların hangileri biri birinin aynısı hangisini telefonumda tutmalıyım hangisini kaldırmalıyım teşekkürler resim ekleyemedim ama ben isimlerini yazayım 1- dosya...
  10. I

İpucu A2 Lite Pil Yüzdesi Açma (Android 9)

Resim için teşekkür ederim
  11. I

İpucu A2 Lite Pil Yüzdesi Açma (Android 9)

resim eklermisin arkadaşım teşekkürler
  12. I

Soru ANKET (Android 9) Kaç Kişi Memnun Kaç Kişi Pişman ?

selam arkadaşlar ana ekranda işaretlediğim özelliği kapatma veya kaldırmak mümkünmü ? teşekkürler 1545977806
  13. I

Yardım Mi A2 Lite Android Pie

benim telefonada geldi
  14. I

Yardım Mi A2 Lite sim kart rehber

yardımcı olacak kimse yok mu?
Üst Alt