ivanhoe kullanıcısının son içeriği

1. I

Ana Başlık K20 Pro Genel bilgiler & Teknik özellikler

O sekilde yapıyorum zaten ancak bu sorunu duzeltmenin bir yolu yokmu acaba yazilimsal bir sorunmudur donanımla ilgilimi ?
  2. I

Ana Başlık K20 Pro Genel bilgiler & Teknik özellikler

Mrb k20 pro cihazimda şöyle bir sorun var telefon açıkken sarj taktigimda hiç bir şey olmuyor. Telefonu kapatıp sarja takarsam sonra açınca sarj olmaya devam ediyor. Bu sorun neden oluyor acaba çözümü varmı su anda global 10.3.3 yüklü durumda daha once eu rom dada aynı sorun vardı.
  3. I

Rehber Redmi Note 4 Unlock Yapmadan Rom Yükleme (Unbrick/Kurtarma)

Mrb arkadaşlar bir sorum olacak imeisi değiştirilmiş bootloader kilidi kapalı mtk işlemcili cihazın bootloader açmak için orjinal imeisine dönmeye gerek varmıdır.
  4. I

xiaomi mi 5x fake rom

mrb arkadaslar bendeki cihaza mi a1 romu denemek istiyorum romi indirip telefon hafizasina atıp twrp uzerinden mi yuklemem lazım yanlış bişey yapmiyayim brick falan olmasin
  5. I

xiaomi mi 5x fake rom

anladim sagolun. cihazda twrp yuklu unlocked cihaz istedigimiz romu yukleriz herhalde sikinti yok.
  6. I

xiaomi mi 5x fake rom

mrb arkadaslar telefon elime gecti miui surumu miui 9 by xiaomi.eu 7.8.24 beta yaziyor bu fake rom değil heralde. ayrica bu rom guncelleme alirmi iyi bir rom mudur. global surum cikmazsa sikinti olurmu
  7. I

xiaomi mi 5x fake rom

arkadaş lar bu telefon mi a1 ile donanim aynı diye biliyorum.telefon bir şekilde mi a1 yapilamazmi onun romu bunda calismaz mi normalde.
  8. I

xiaomi mi 5x fake rom

nasil yaptiniz bende mi 5x aldim kargoda gerimi iade edeyim global rom falan cikarmi bu cihaza
Üst Alt