italyanSoda kullanıcısının son içeriği

1. italyanSoda

Yardım Redmi 9t Twrp Kurarken Failed Hatası Veriyor

telefonunuzun kod adı, LİME mi peki.?
  2. italyanSoda

Yardım Redmi 9T alınır mı ?

kurye olduğum için bataryasından dolayı 2 yıldır 9T kullanıyorum, 6/128 olan modeli. herhangi bir sorun ile karşılaşmadım, neticede iş telefonum zaten.. her türlü custom rom vs denedim bir sorunla karşılaşmadım. kronik sorunlu diyen kişi ne yaşamış acaba: ? :)
  3. italyanSoda

Rom Poco x3 gt Rom önerisi

merhaba link atarmısınız bende alıp denemek isterim. teşekkürler
  4. italyanSoda

Soru Redmi K40 Gaming için ENG ROM mevcut mu?

abi Hint romunda sadece nfc calismiyor. LED vs hepsi çalışıyor muhtemelen hatta kesin olarak sizin ki fake rom.
  5. italyanSoda

Sohbet Sohbet köşesi

arkadaşlar sizce Oxygen Beta 18'i yükleyeyim mi yoksa 10.3.5, de mi kalsın.. :/ kararsız kaldım GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. italyanSoda

Sohbet Sohbet köşesi

teşekkür ederim, sağlıkla kalın GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. italyanSoda

Sohbet Sohbet köşesi

bugün direksiyon sınavım var dostlar.. dua edin :) GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. italyanSoda

Sohbet Sohbet köşesi

hayırlı geceler.. :) GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. italyanSoda

Soru whatsapp grup varmı acaba..?

merhaba dostlar OnePlus ile ilgili birbirimize anlık yardımlaşma olsun, çözüm olsun.. gibi durumlar için WhatsApp grup varmı acaba..? GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. italyanSoda

Soru OnePlus 7 Pro, Beta geliştirici hakkında.

sayende 10.3.5 güncellemesini kurdum teşekkür ederim ilk olarak. :) ben yeni kullanıcıyım, birşey sormak istiyorum. sence BETA sürümünü yüklemeli miyim? yoksa final sürümlerini mi beklemeliyim.. artı veya eksiler nedir acaba :) 7 Pro kullanıcısıyım GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  11. italyanSoda

şuan hallediyorum, vay bee ne programlar varmış. iyi ki OnePlus kullanıcı olmuşum GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. italyanSoda

harikasın ve çok teşekkür ediyorum :)
  13. italyanSoda

merhaba arkadaşlar.. OxygenOS beta sürümlerini nasıl yükleyebilirim veya Beta geliştirici kayıt nasıl olabilirim acaba..? :) birde OxygenOS 11 ne zaman gelecek acaba bilgisi olan varmı.. yeniyim teşekkür ederim
  14. italyanSoda

Soru black shark 2 rom hakkında, yardımcı olurmusunuz..?

merhaba arkadaşlar ve miui ailesi.. ben geçenlerde 2 el olarak birinden black shark 2 aldım çok güzel ve temiz bir telefon. aldığım kişinin arkadaşı bu telefona türkçe rom atmış ve bilirsiniz ki normalde bu telefonlarda türkçe dil yok. rom attığı için telefonun orjinal arayüzüde gitmiş ve yerine...
Üst Alt