istanbulbalisi kullanıcısının son içeriği

1. istanbulbalisi

Yardım Poco x3 pro kapandı açılmıyor

bilgisayarin aygit yonetijide port com gelirsa yazalimsal olabilir
  2. istanbulbalisi

Sohbet @istanbulbalisi adlı kullanıcı hakkında

Ben o kişinin beni sık sık aramasi ve her aramasida 15-20dk konuşması nedeniyle tek telefondan engelledim. Whatsapp üzerinden her gün bilge veriyorum. Kendiside bana whatsapp üzerinden her gün mesej atiyor.
  3. istanbulbalisi

Kargo Burdaki şöbeden bogazci transfer merkeziye gidicek arabaya yüklenmiş. Kaç defa gittim burda değil, bekleyin bogazci transfer merkezi ile iletişim geçip size dönüş yaparız diyo. Kargo ayni gun arabaya yüklenmiş
  4. istanbulbalisi

merhaba arkadaslar ben bu musterinin telefonunu tamir yapmadan kendisiye geri yolladim.kargo burdaki sobeden cikip transfer merkezide bekliyor.ademin cihazi bana geri gelse zatan tekrar yollicam.
  5. istanbulbalisi

Yardım Redmi 9 lancelot Fastboot ve recovery ekranına geçmiyor

Redmi 9 lancelot ve redmi note9 icin yetkili servis gerek yok.SP_Flash_Tool indir ordan rom sec sonra flash de telefonu bilgeseyara bagla.islem bu kader
  6. istanbulbalisi

Çözüldü Redmi note8 id board 2.29.0 çözöldü

Ben cihaz tamiri için üçret söyledim kardeşim, cihaz ile üçreti baraber yolla demedim. 200TL değil 300TL üçreti söyledim. İnananan insanlar cihazlari Yolladi yaptım geri yolladim.
  7. istanbulbalisi

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

elinizde yetkili servisi olan ucretli telefon yazalim araclari olsa kendin yapabilirsiniz.olmazsa bize ulasmasi lazim
  8. istanbulbalisi

bana bu forumda inancilar cok var İsterseniz cihazi yollayın 20dk içinde çözölür
  9. istanbulbalisi

Yardım Bootloader açılmıyor mi9t

en kolay yoli 2019 yilidan sonra yurtdisindan giris yapilan pasapot ile imei kollama suresini uzartin ,2 ay rahat calisir o sure icinde bootloader acmak icin basvuru yapabilirniz.boyle olsa arka kapagi acma gerek yok .
  10. istanbulbalisi

Bu konuya yazan arkadaş kanit odur. Onun cihazi yaptım
  11. istanbulbalisi

kanitmi paylisicam yoksa cozomnimi?
Üst Alt