isosafags kullanıcısının son içeriği

1. isosafags

Yardım S23 ultra server kaydı nerde yaptırabilirim

Cihazım global model fiziki çift simli. OneUI 6.1 güncellemesini yaptım server kaydı yaptırmam lazım İstanbul esenler civarında yapan var mı varsa fiyat nedir 70 dolar fiyat aldım o kadar bütçem şuan yok maalesef
  2. isosafags

Yardım Note 13 pro 5g fake rom

Cihazı yeni aldık bunu nasıl kilit açarız açık diyor ama cihaz açılırken kilit simgesi yok
  3. isosafags

Yardım link açarken uygulama ile açmıyor

HyperOs kullanırken böyle bir sorun yoktu ama dün EU rom döndüm linkleri maalesef tarayıcıdan açıyor önceden uygulama yönet varsayılan uygulamalar kısmından bağlantı ekleyip sorun düzeliyordu ama bunda niyeyse eklenmiyor
  4. isosafags

HyperOS Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs EEA (Global) Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Google kişiler ve mesajlar uygulaması mı var yoksa xiaomi kendi uygulamaları mı
  5. isosafags

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.3.11 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

hocam veri kaybetmeden nasıl güncelleme yyapabiliriz stabil var zip dosyasının içindeki update.bat ile yaptımcihaz açılmadı bi daha baştan kurulum yapmak zorunda kaldım bidaaki güncellemede aynı şeyi yaşamak istemiyorum
  6. isosafags

Mod Redmi Note 10 Pro HyperOS China Port

hocam ben bunu kuramadım ya eu versiyonunu kurdum siste açılmadı her şeyi sıfırladım twrp üzeirnden bu sefer de twrp zip dosyasını felan görmedi anlamadım niye böyle oldu
  7. isosafags

Rom Xiaomi 13 Ultra Xiaomi HyperOs Eu Rom ( 24.3.11 ) İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Stabil 1.0.6.0 galeriden atma sorunu çözüldü mü
  8. isosafags

Yardım HyperOS imei atılır mı?

Bildiğim kadarıyla hyperos kilit açmak biraz zor
  9. isosafags

Yardım HyperOS imei atılır mı?

Yarın bootloader kilidi açılacak ve cihaza imei attıracağım şuan miui 14 global sürüm yüklü ama ben eu rom seviyorum kilit açıldıktan sonra eu hyperos kurma düşüncem var imei attırmadan rom atsam sorun yaşar mıyım?
  10. isosafags

Çözüldü TWRP modunda dosya atamıyorum, Format data işe yaramıyor.

hocam cihaza bu yöntem ile dosya attım ama bu seferde attığım dosyalar twrp de gözükmüor
  11. isosafags

hocam dirençli cihaz var elimde ne twrp var ne başka bişi imei gitmeden bu romu nasıl kurabilirim
  12. isosafags

Yardım Arayanlar ulaşamıyor

onu da baktık hocam ya. çok saçma bi durum var. çift hat kullanıyorum bi numaram ile note10 pro aradığımda ulaşamıyor iken diğer numaram ile aradğımda ulaşabiliyorum değişik ve saçma bi durum
  13. isosafags

Yardım mi8se de android auto yok mu?

uygulamam güncel hocam
  14. isosafags

Yardım mi8se de android auto yok mu?

eu rom var stabil son sürüm ama android auto yok google playde uygualanma yüklü gözüküyor ayarlarda yok ne yapabilirim
  15. isosafags

Yardım Arayanlar ulaşamıyor

sıfırdan kendim imei işlemi yaptım şebeke de vs sorun yok ama ulaşılamama problemi devam ediyor. farklı romlar modemler denedim farklı qcn ile denedim ama sorun aynı başka ne ile olabilir
Üst Alt