isogl kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Miui 10dan miuı 9.5 e geçmek istiyorum

yutubta izlediğim videolarda dönebiliyorlar :)
  2. I

Yardım Miui 10dan miuı 9.5 e geçmek istiyorum

Xiaomi redmi 5 plus telefonum miuı 10 güncellemesini aldıktan sonra ekran dokunmatiğigitmeye başladı telefonu resetledim ama sıkıntı aynı miui 9.5 te bu sorun yoksu 10 la beraber geldi MIUI 9 Global Stable V9.5.11.0.NEGMIFA for Redmi 5 Plus Released. Download Here! - Redmi 5/Plus - Xiaomi MIUI...
  3. I

Yardım Miui 10 guncellemesi aldiktan sonra telefonum bozuldu

hadi ya ben telefonun orjinalliği bozulmasın diye bide garantisi var bitince bu işlere başlamak istiyorumda bu mi 10da sıkıntı çıkarmaya başlayınca telefondan iyice soğudum ama yarın format atmayı denicem
  4. I

hocam bu sorun sizdede mevcutmu ?
  5. I

Miui 10 guncellemesi geldikten sonra temalar uyumlu olmuyor ve telefonum arada ekrana basmiyor yani islemiyo kilidi kapatip acinca normale donuyor napmam lazim sizdede varmi yardimci olun nolur telefonum redmi 5 plus eger olmassa miui 9 a gecmeyi dusunuyorum sizce gelcmelimiyim
  6. I

Redmi 5 Plus Telefonuma TWRP Yüklemeyi Düşünüyorum

Redmi 5 plus telefonuma twrp yüklemeyi düşünüyorumda yardımcı olusanız çok sevinirim önceden samsung s3 telefonuma yüklemiştim bu işlerde ustaydım ama bu telefon yeni olduğu için kararsız kaldım
  7. I

Mod İos anımatıon

video koysan olurmu ya ben çok merak ediyorum
  8. I

Yardım Telefonum bilgisyara baglanmiyor

Yok cozulmedi hala ayni duruyor
  9. I

Hocam yardimlarinizi bekliyorum
  10. I

ö.d hocam iyi geceler
  11. I

yüklerken bir hata oluşuyor kod:10 yazıyor 1534637274 hata alıyorum yüklenmiyor hata kodu :10 yazıyor
  12. I

yeniledim mtp aygıtı yazıyor ama ünlem var
  13. I

hocam dediklerinin hepsini yaptım aygıt yöneticisinde aşşağıda taşınılabilir aygıtlar seçneği geldi ama mtp aygıtını üzerinde ünlem işareti var
  14. I

tamamdır hocam açıldı telefon taktım bekliyorum 1534635807 hiç tepki yok öyle duruyor
  15. I

hocam açtım fastboot ekranını taktım pcye bağlanma sesi geldi
Üst Alt