ismo kullanıcısının son içeriği

1. I

Rom Project Arcana EOL (GALEFORCE) - OFFICIAL | Android 12.1 / 12L

MIUI 12den geçiş yaptım 1 haftadır kullanıyorum arama ekranında kasmalar oluyor, pil olarak MIUI12 le nerdeyse aynı gidiyor. Bence MIUI12 bir tık daha hızlı gibime geliyor. Daha önce PixelExpirince Android 11 kullanmıştım Pixel11 daha akıcı ve daha hızlıydı.
  2. I

Rom [OFFICIAL] Mi 8 Lite Pixel Experience [10.0] Rom

11 plus olanı yükledim. 4 gündür aktif kullanıyorum. Daha önce miui eu 12.5 kullanıyordum. pixel rom baya kararlı ve pil süresi olarak beni çok memnun etti 24 saat kullanımda 5.5 saat ekran süresini çok rahat veriyor. Sadece kamerada portre modu çalışmıyor, çekim yapıyor fakat normal mod gibi...
  3. I

Rom Mi 8 Lite Global Kararlı Miui V10.3.1.0 + Fastboot İndirme Bağlantısı

Çentik bildirim sorunun tam ekran görünümünün altındaki menüyle çözmüşler galiba.
  4. I

Rom [Android 9]Mi 8 Lite - MIUI 10 v9.2.15 Global Beta Rom

Global Stabilde de aynı sorunu yaşıyorum ve çözüm bulamadım. Android sistemi fazla pil tüketiyor, max 5saat ekran süresini zar zor alıyorum. EU roma geçiş yapıcam inşallah onda sorun yoktur.
  5. I

Çözüldü Mi 8 Lite 10.2.2.0 Güncelleme Sonrası Problem

EU roma geçip birde onu test etmeyi düşünüyorum.
  6. I

Çözüldü Mi 8 Lite 10.2.2.0 Güncelleme Sonrası Problem

Aynı sorunu bende 2 haftadır bende yaşıyorum. 6 saat ekran süresi alırken 4 saatlere kadar geriledi."android sistemi" çok pil tüketiyor. Nerdeyse ekran süresi kadar cpu kullanımı var. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. I

Rom Mi 8 Lite Xiaomi.eu MIUI 10 v9.1.17 ve v10.2.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

xiaomi.eu_multi_MI8LITE_V10.2.2.0.ODTCNXM_v10-8.1.zip rom güncellendi.
  8. I

Soru Mi 8 lite yüksek ram kullanımı

Benim bildiğim kadarıyla orada yazan kalan boş ram. 3.8 yazıyorsa 2.2 gb ram kullanıyor sistem.
  9. I

İpucu Mi 8 Lite MIUI V10.0.0.5.0ODTMIFH Güncellemesi

Bu güncelleme bize daha gelemedi.
  10. I

Ana Başlık Mi 8 Lite (Platina) İçin V10.2.2.0ODTMIFH Global Stabil Rom Yayınlandı

By.TRabZonLu™ yayınladığı mi8se otomatik twrp yükleme aracını mi 8 lite için güncelleyip kendi telefonuma yükleme yaptım. Buyrun Linki Mi8_lite_TWRP.rar
  11. I

Ana Başlık Mi 8 Lite (Platina) İçin V10.2.2.0ODTMIFH Global Stabil Rom Yayınlandı

1.5 aydır Mi 8 Lite 6/128gb versiyonunu kullanmaktayım. Kutudan 9.6.5 çin stabil romu ile çıktı. 1 gün sora 10.0.2.0 çin stabile güncelledim. yaklaşık 1 ay bu romu kullandım (bl kilidi açılana kadar) çin stabilde bildirim sorunu yaşıyordum ama genel olarak iyiydi full wifi sosyal medya ve...
  12. I

Ota üzerinden MIUI 10 güncellemesini almış bulunmaktayım. Daha önce 10.0.2.0 çin stabil ve xiaomi.eu romlarını kullandım. EU romda pil bir tık daha iyidi sanki. Bakalım global MIUI 10 da nasıl olucak.
  13. I

Rom Mi 8 Lite Global Rom Çıktı

Mi 8 lite için MIUI 10 güncellemesi de çıkmıştır.
  14. I

Rom Mi 8 Lite Global Rom Çıktı

Bu cuma mi 8 lite unlock Edip twrp yükledim. Sonra xiaomi.eu dan MIUI 10 stable versiyonu yükledim. Şimdi twrpden wipe yapıp MIUI 9 globali yükleyebilir miyim? Anti roll back e falan takılıp brick olabilir mi? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Birde xiaomi.eu dan global roma geçmeye değer...
  15. I

Soru Mi 8 Lite 6/128gb miui sürüm karmaşası

Ben yanlış görmüşüm daha çıkmamış mi 8 lite için global. Ama Kasım ayı içerisinde çıkacakmış.
Üst Alt