İsmaillusul kullanıcısının son içeriği

1. İ

Yardım Miflash hatası?(Resimli)

Dosyaların içene log adında bir klasör oluşturun sorun çözülecektir.
  2. İ

Yardım Xiaomi 11T imei repair işleminde gelişme

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Özelden sizinle iletişime geçiyorum. Teşekkür ederim. Edit; özel mesaj atılmıyor. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim. discord WhatsApp v.s ?
  3. İ

Yardım Xiaomi 11T imei repair işleminde gelişme

Hocam bootloader kilidini beklemeden nasıl kaldırabiliriz. Forumda bir çok yöntemi denedim olmadı. Ve açılışta (dm-verity corruption Your device is corrupt. İt can't be trusted and may not work properly. Press power button to contine. Or, device will power off in 5s) Yazısı ile karşılaşıyorum...
  4. İ

Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Selamlar 11T cihazımda kilit açılmadı. Ve açılışta (dm-verity corruption Your device is corrupt. İt can't be trusted and may not work properly. Press power button to contine. Or, device will power off in 5s) Yazısı ile karşılaşıyorum. Bunu nasıl çözerim. Vbmeta nasıl yüklerim? ve auth baypass...
  5. İ

Rehber Mi 11T ve Mİ 11x TWRP Olmadan Root Atma

Düzeldiğine sevindim 👊
  6. İ

Soru Mi 11T MIUI 13.0.5.0 Kamera problemi!

Herkese selamlar arkadaşlar telefonu yeni aldim. önceki sürüm 13.0.2 idi gece fotoğraf hiç çekmeden direk 13.5 e güncelledim. Fark ettim ki gece kamera donuyor? Sizlerde de durum aynımı acaba ?
  7. İ

Hocam benim cihazda yurt dışı. Magisk hide props en guncel olanını, safetynet ise eski sürüm olanı magisk içinde yükledim. Cihazı yeniden başlattım. Daha sonra Google play verileri temizledim. Cihazı yeniden başlattım. Ve şuan gplay sertifikası gözüküyor. Hiç bir sorun yok.
  8. İ

Edit: safetynet-fix v2.3.1 yükledimGplay sertifikasız görünüyor ama netflix disney v.b uygulamalar gözüküyor. Acemiyim bu işten hiç bir şey anlamadım çıkamadım işin içinden :D
  9. İ

Selamlar buradaki işlemi deneyebilirsiniz.
  10. İ

Soru Xiaomi 11T Root kaldırma ?

Herkese selam arkadaşlar yurtdışı 11 t aldım cihaz geldiğinde rootlu olarak geldi. Ben bunu nasıl kaldırırım ? Magisk menager yükledim kurdum. Tam kaldırma yaptım cihaz yeniden başladı ama root checker uygulaması root buluyor. Yardımcı olur musunuz ?
  11. İ

Yardım Mi 11t Twitter giriş sorunu

Selamlar aynısı bende vardı şöyle çözdüm. Uygulamanın üzerine uzun basın çıkan menuden ARA ya basın giriş yapın.
  12. İ

Yardım Redmi 9a Root atma işlemi nasıl yapılır ? MTK işlemci!

Arkadaşlar selam hafıza yetersizliğinden dolayı SD kart aldım uygulama falan taşıyamıyorum boş boş duruyor kart. Biraz baktım sanırım root işlemi gerekli bu cihaza sağlıklı bir şekilde nasıl root atılır bilen yardımcı olabilir mi ? cihaz mtk işlemcili daha önce imei atıldı 1 hafta sonra...
  13. İ

Çözüldü İmei silinmeden telefonu sıfırlama.

Hard reset attım problem olmadı.
  14. İ

Arkadaşlar şimdi 1 yıl önce benim telefonuma imei atan arkadaş ile görüştüm. MTK bu ben yaptım. hiç bir sorun olmaz istediğin şekilde format atabilir istediğin gibi miu sürümü güncelleyebilirsin dedi.
  15. İ

Herkese selamlar imei silinmeden telefonumu sıfırlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Birkaç yorum okudum tvrp üzerinden format data yaparak sıkıntısız sıfırlanıyormuş doğru mu? Telefona daha önce IMEI attırmıştım. Hangi adımları uygularsam problemsiz bir şekilde telefonu sıfırlayabilirim ...
Üst Alt