İsmailkara42 kullanıcısının son içeriği

1. İsmailkara42

Yardım Mi Flash ile clean all and lock yapılınca kilitlenmiş midir?

Hocam denedim ama flash_all.bat a tıklıyorum ekran gelip gidiyor. PC den kaynaklı olabilir mi BL kaldırma programında da sorun çıkartmıştı.
  2. İsmailkara42

hocam MediatekBootloaderUnlock ile bl kilidini kapatıp tekrar açtım ama açılırken mi logosunun dibinde y dm-verity corruption your device is corrupted ve birkaç şey yazıyordu ve telefon açılmadı. ardından uzun süre powera basınca telefon açıldı. yeniden başlat yaptım yazılar hala yazıyor ama...
  3. İsmailkara42

Cihaz açılırken Açık kilit işareti var
  4. İsmailkara42

Hocam ek ayarlarda hep açık gözüküyor mi kilit felanda açık gözüküyor ama rom atamıyorum. Hocam birde açık olduğunu varsayalım ben yeniden açma işlemi yaparsam sorun olur mu ? Yada önce kapatıp sonra mı açmam lazım.
  5. İsmailkara42

Günaydın iyi sohbetler, Geçen hafta Mi Flash ile ROM atmayı denerken Fast boot ekranında takılı kalınca biraz panik yapıp sürekli farklı ROM'lar atmaya denedim o sırada bir kere yanlışla clean all and lock seçeneğini seçtim ( tam hatırlamıyorum ya biraz ilerledi ben kapattım ya da başlamadan...
  6. İsmailkara42

Yardım Redmi Note 11 Pro 4G Fast Boot ekranında takılı kaldı

Merhaba Mi Flash'dan global ROM flaslarken telefon Fast boot ekranında kaldı uzun süre güç tuşuna basmama rağmen tekrardan Fast boot ekranı açılıyor.
  7. İsmailkara42

Soru Mi Flash'da ROM yükleyemiyorum

Hocam peki bir daha rom atmak istediğim zaman bu sorun tekrarlar mı?
  8. İsmailkara42

benim yaptığım büyük bir hataysa geri dönme yada düzeltme imkanı varmı yada böyle devam ederse ilerde sorun çıkartır mı
  9. İsmailkara42

hocam yanlışıkla işaretledim hemen düzelttim zaten . komutu yazıp ekran gmrüntüsü ekliyorom. sorun olmaması için neler yapmalıyım
  10. İsmailkara42

hocam böyle çıkıyor
  11. İsmailkara42

Çözüldü Redmi Note 11 Pro Rom atılmıyor.

yükleyeceğim romun içindeki flash_all.bat dosayısının uzantısını txt yapıp üste bulunan hata kodlarını silin. Ardından tekrar uzantıyı .bat yapın ben böyle düzeltim
  12. İsmailkara42

sorunu çözdüm . yükleyeceğim romun içindeki flash_all.bat dosayısının uzantısını txt yapıp üste bulunan hata kodlarını sildim. Ardından tekrar uzantıyı .bat yaptım. Yardımlarınız için teşekkürler
  13. İsmailkara42

aynı şekilde hata vermeden 1 sn içinde tamamlandı
  14. İsmailkara42

hocam hata almıyorum böyle kalıyor 1683034989 mıflash ın 2016 -2018 gibi diğer versiyonları da denedim
  15. İsmailkara42

Cihaz modeli: Redmi Note 11 Pro 4G ( viva ) Güncel MIUI sürümüm: 13.0.6 sgdmıxm ( global ) Telefonum yurt dışı (direnç işlemi yapıldı.) Bugün telefonumum MIUI sürümünü global ROM'dan Endonezya ROM'una değiştirmek istedim. Mi Flash ile bir türlü Endonezya ROM'una geçemedim. Mi Flash uygulaması...
Üst Alt