ismail68 kullanıcısının son içeriği

1. ismail68

Tavsiye Mi serisi olmak kaydıyla

Selamlar mi serisi bir telefon alayım dedim letgodan baktım marketplacen baktım yav arkadaş hemen hemen hepsi dolandırıcı sahibinden güvenli ödeme deyipde başka link vermeler telefon konusunda fiyatlara hakimim adam yazmış mi 11 ultra 10299 mi 11 ultra 20 bin civarı inanin eğlenmek için...
  2. ismail68

Yardım xiaomi telefonlardan ne almalıyım

Arkadaşlar telefonum redmi not 9 pro artık değiştirmek istiyorum telefon çekiminde sıkıntı yapmayan haliyle yurt dışı almak zorundayım öneriniz nedir mi serisi düşünüyorum en iyi seri diye biliyorum ne dersisiniz
  3. ismail68

Sohbet Xiaomi 13 ultra almayı düşünen var mı? Nereden temin edilir

hocam dolandırı oldugunu biliyordum biraz eglendim valla sahibinden linkini alınca dolandırıcım var dedim :D
  4. ismail68

Sohbet Xiaomi 13 ultra almayı düşünen var mı? Nereden temin edilir

ben buy telefondan alma arifesindeyim fakat demin bir yere debk geldim 6500 lira fiyat çekti ki bu fiyat degil eger alırsam sahibinden güvenli ödeme ile gönderecem diyor acıkcası inanmadım nasıl oluyor egerki tuncelideyseniz gelip alabilirsiniz diyo mümkünmü
  5. ismail68

Yardım Xiaomi 13 ultra

ben buy telefondan alma arifesindeyim fakat demin bir yere debk geldim 6500 lira fiyat çekti ki bu fiyat degil eger alırsam sahibinden güvenli ödeme ile gönderecem diyor acıkcası inanmadım nasıl oluyor egerki tuncelideyseniz gelip alabilirsiniz diyo mümkünmü
  6. ismail68

Soru YouTube uygulaması

Bunu yaptım olmuyor
  7. ismail68

Soru YouTube uygulaması

Selamlar telefonu açıp kapattigimda varsayılan uygulamalar da YouTube her zaman aç ayarından her zaman sor ayarına geliyor yokmu bu un çözümü
  8. ismail68

Yardım Uygulamalar sıfırliyor

Buna bir çare bulmak lazım
  9. ismail68

Çözüldü Eu rom

Eu rom yükledim biraz karıştırdım çoğu yer ingilizceydi hoşuma Gitmedi geri global rom yükledim
  10. ismail68

Yardım Uygulamalar sıfırliyor

Telefon açıp kapatınca bunayarlar herzaman sor oluyor girip duzelmem gerekiyor yokmu bunun bir ayarı
  11. ismail68

Çözüldü Eu rom

12. ismail68

Çözüldü Eu rom

Yapıyorum ama olmuyor miflash 2018 uygulamasini açıyorum dosya secden gösteriyorum cihazda ekliyorum error veriyor
  13. ismail68

Çözüldü Eu rom

fasboot daha iyi benim için pc ye bagla biraz bekle tamam 1674901231 Redmi Note 9 Pro Global Firmware ROM TWRP (joyeuse) işte şunu yükleyim dedim olmuyor
  14. ismail68

Çözüldü Eu rom

rocovery link bulmak lazım
Üst Alt