İsmail..58 kullanıcısının son içeriği

1. İ

Diğer İsteyene orjinal mi 8 ekranı+arka kapak+sıfır batarya

Arka cam bende de kırık maalesef
  2. İ

Diğer İsteyene orjinal mi 8 ekranı+arka kapak+sıfır batarya

Hocam bende de aynı şekilde cihaz var halen ihtiyacınız varsa msj atabilirsiniz.
  3. İ

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Ben format attım. Bir tek o sorun değil birkaç sorum daha vardı. Şimdi tertemiz oldu sorun falan yok.
  4. İ

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

https://www.cyanogenmods.org/downloads/bsg-gcam-8-0/ Şu linkteki mi 8 uyumlu olan gcam bende çalışıyor sıkıntısız.
  5. İ

Çözüldü Mi 8 Ahize Sesi Sorunu Çözümü

An itibariyle ahizeden az ses gelmesi sorununu çözmüş bulunmaktayım. Herkes gibi bende problemden muzdariptim ve artık canıma tak etmişti. Ne yapsam düzelmemişti. Sonunda telefonun içini açarak anakarti söktüm ve sonrasında da ahizeyi yerinden çıkardım. Ahize hoparlöründe görünen hiçbir şey...
  6. İ

MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

Batarya durumu nasıl ne kadar ekran süresi alıyorsunuz
  7. İ

Hocam bu Roma nasıl gecerim anlatabilir misiniz pek bilgim yok bu konularda. Artık stabil romdan sıkıldım ne batarya iyi ne de stabilite..
  8. İ

Stabil miui 12.0.2 romdan bu dediğiniz Roma nasıl gecebilirim bootloader kilitli twrp yok. Fabrika çıkışı cihaz yani.
  9. İ

Soru Mi 8 batarya

Hocam ben stok kamera uygulamasından hiç ama hiç memnun değilim. Sırf bu yüzden iphone grubuna geçmek istiyorum. Stok kamera uygulaması hiç güzel portre çekemiyor, çim veya ağaç olan yerlerde çimlere bile yeşil pudra gibi bişeler yapiyor. Gcam kullaniyorum fakat oda öyle ahım şahım değil...
  10. İ

Soru Mi 8 batarya

Hocam stok olan kamera programını mı kullanıyorsunuz?
  11. İ

Sohbet Miui 12.0.2 den eu roma gecmeye değer mi ?

Eu romun farkı nedir hocam biraz bahsetseniz? Benim cihazda global 12.0.2 var bootloader kilitli.
  12. İ

Soru Mi 8 rom tavsiyesi

Hangi cihaza geçtiniz hocam?
  13. İ

Soru Mİ 8 Batarya Önerisi

Evet hocam biraz öyle oluyor. Orjinal bataryaya göre şarj hızı bir iki tık daha yavaş zaten. Sahurda çekip akşam 10.30 gibi takiyordum 2.5 3 saat civarında ekran süresi alıyordum. İlk aldığımda bu süreler 7 saat civarında geziyordu. Ama bence alınabilir çünkü mallarının arkasında duruyorlar...
  14. İ

Soru Mi8 Batarya Değişimi Yapmalı Mıyım? Deji düşünüyorum.

Evet düşüyor maalesef. Ben 8 aydır kullanıyorum ikinci kez dün gönderdim bataryamı garantiye. Garantide koşulsuz yeni batarya ile değişiyor fakat kaçtır telefonu söküp takıyorum. İki aya kalmadan performans düşüyor. Alınabilir mi derseniz piyasadaki çakmalardansa bu sanki daha iyi.
  15. İ

Soru Mİ 8 Batarya Önerisi

Hocam bende deji var 8 aydır kullanıyorum iki kez garantiye gönderdim çünkü kısa vadede çok iyi ama iki ay'ı geçmez çok kötü oluyor. Yarın gelecek galiba garantiye gönderdiğim yeni bataryam. Garanti kapsamında yenisi ile değiştiriyorlar koşulsuz. Ama telefonu kaçtır söküp takıyorum...
Üst Alt