islmgndz kullanıcısının son içeriği

1. islmgndz

Yardım Mi 9t hızlı şarj

Selam arkadaşlar daha öncede başıma gelen olay yeniden olmaya başladı. Cihaz kendi orjinal 18w şarjı ile hızlı şarj olmamaya başladı. Ama 33w takınca hızlı şarj oluyor. Diğer yandan 18w mi bozuk diye denemek için mi 11t takınca da 18w mi 11t yi hızlı şarj ediyor. Batarya değiştirdim şarj soketi...
  2. islmgndz

Alış Yurtdışı Cihaz Almak İstiyorum

Hocam aslında istesem yaparım gibi geliyor da pek vakit olmuyor şırnaktayım cizre de burada kaçak olmayan telefon yok zaten :D
  3. islmgndz

MIUI 13 Mi 11t volte sorunu

Evet hocam aynı jelatinli olarak ben açtım zaten kutuyu
  4. islmgndz

MIUI 13 Mi 11t volte sorunu

Selam arkadaşlar. Dün kapalı kutu jelatinli bi mi 11t aldım. Kutudan miui 12.5 ile çıktı. Baktım 13.0.4 güncellemesi gelmiş yükledim. Ama şöyle bi sorun var. Volte açıkken gelen aramayı cevaplandırdığım an çağrı sonlandırıldı diyo. Volteyi kapatıyorum sorun yok. Bi çözüm yolu olan varsa...
  5. islmgndz

Yardım Mi 9t parmak izi açarken ekranın titreme sorunu

Selam arkadaşlar. Mi 9t tr cihazım da parmak izi ile ekranı açarken titreme yapıyor. Ekranı açıp parmak izi okutunca açarken gidip gelme yapıyor titreme olarak.
  6. islmgndz

Yardım Mi 9T miui 12.0.3 Global Rom Şarj problemi

hiç oyun oynamıyorum hocam
  7. islmgndz

Yardım Mi 9T miui 12.0.3 Global Rom Şarj problemi

hocam bende mi 9t kullanıyorum miui 12 sürüm 12.0.3 var bu sabahtan beri elimde telefon. ekran sürem 12 saat şuan. şarjım 1. full netflix youtube spotify instagram takıldım. bende şarj sorunu var dedim ama en son güncelleme kısmından en son paketi indir diyip bidaha kurdum telefonu yükleme...
  8. islmgndz

Soru mi 9t miui 12 geldi mi

hocam aradım sordum gönderin dediler. bende yapabilirim ama cihazın kilidini açmam gerek
  9. islmgndz

en son genpaya gönderip eski sürüme düşürmelerin isticem bende
  10. islmgndz

Selamlar bugün ikinci el bi mi 9t Türkiye cihazı aldım. Cihaz da miui 12 kurulu 12.0.3 versiyon. merak ettiğim miui 12 sürümü mi 9t lere oto güncelleme ile dağıtıldı mı? Yoksa bu arkadaş kendisi mi yüklemiştir.
  11. islmgndz

Yardım şekebe gelmeyen mi 9t de bootloader kiliti nasıl açılır

zenex hocama yazmıştım halledebiliyormuş ama cihazı verdim bende başkasına ne yaptı bilmiyorum
  12. islmgndz

Kernel Xiaomi Mi5 | Kerneller + İndirme Linkleri

bilgi amaçlı yazıyorum arkadaşlar. darkness kerneli yükledikten sonra fastboot a girme sorunu yaşayan arkadaşlar cihazı edl moda alıp 9008 olarak bilgisayara gösterip miflash üzerinden stock rom kurabilirler. Ben de darkness kerneli kurduktan sonra fastboot menüye giremedim stock rom kurmak...
  13. islmgndz

hangisi hocam bi ton mesaj var telegram da
  14. islmgndz

stock kernel dosyası yok mudur?
  15. islmgndz

Yardım şekebe gelmeyen mi 9t de bootloader kiliti nasıl açılır

mesaj attım hocam bakalım dönsün bi
Üst Alt