iskader kullanıcısının son içeriği

1. I

Rehber miui 14 sürümünde vowifi + volte çalıştırma

Arkadaşlar kardeşim ve benim telefonum Yurt dışı, 14 global sürüm yükledik aninda wowifi geldi, sırf ses kaydı lazım olduğu için Endonezya rom da kalıyorum, Ben 12.5.4 Endonezya kullanıyorum, pdc ile yapmistim, 13 versiyonda yapamamistim, 14 u daha denemedim.
  2. I

Soru Mi 10T Rom Önerisi

Ya ben global Endonezya 12.5.4 kullaniyoeum, gayet stabil geliyor.
  3. I

Yardım Otomobilin Wifi'ına Bağlanınca Mobil Veriyi Kullanamıyorum

Wifi ayarlarında wifi İnterneti yetmediginde mobil İnterneti kullan diye bi seçenek var bide onu deneyin M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. I

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

Ayarlardan shorts butonunu aktif edebilirsiniz
  5. I

Çözüldü Mi 10T hiçbir türlü vowifi açmıyor

Üstad kullandığınız sürüm eu rommu
  6. I

Çözüldü Mi 10T hiçbir türlü vowifi açmıyor

Hangi sürümü kullanıyorsunuz, ben sırf kullanamadım diye 12.5.3 Endonezya romun da kaldım. Türkiye romunu kursam miui arama ve mesaj yok. Eu rom kursam wowifi çok kolay bu seferde Akbank nfc çalışmıyor.
  7. I

Yardım Mi 10T Pro Wifi kapanma sorunu?

Arkadaş bende miui 12 Endonezya kullanıyordum, 13 e geçince pdc yöntemi ile dahi wowifi aktif edemedim. Sonra direk çalıştığı için Miui 13 Türkiye sürümü kurdum. Hem 13 hataları hemde Google Arama ve mesaj yüzünden Mi 10t cihazıma tekrar miui 12.5.4 Endonezya sürümü kurdum. Güncelleme...
  8. I

Yardım MI Tarayıcı Nasıl Silinir?

Arkadaşlar bende bu uygulamayı kullanıyorum en basiti diyebilrim. Sadece yüklü değilse Java ile ilgili bi üst paket Java yüklemek gerekiyor. Program usb hata ayıkla açıp YouTube, mi browse, programları disable yapıyorum.
  9. I

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.4.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar endo 13 sürümünde wowifi yapamadığım için. türkiye 13 sürüm yükledim. Ama hem 13 hem google mesaj uygulamaları hiç hoşuma gitmiyor. Uzun zamandır kullandığım endo 12.5.4 e geri dünmek istiyorum. sürüm düşürmede sıkıntı çıkıyormu
  10. I

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Kardeşimde aynı telefon var güncelleme yaptı, sonra mutlaka fabrika ayarlarına dönmesini istedim ve hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. Sorun yaşayan arkadaşlar acaba sıfırlama yapmadılar o yüzden mi sıkıntılar çıkıyor acaba.
  11. I

MIUI 13 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Evde hat çekmediği için sormuştum teşekkür ederim. 12.5.4 Endonezya sürüm da pdc programı ile ancak aktif edebilmistim. Yeni sürüme geçince aynı işlem gerekirse önce root yap sonra modem ayarı yap, sonra banka uygulamaları hata vermesin diye telefon içinden fabrika ayarlarına dön baya ugrastiriyor
  12. I

Arkadaşlar MIUI uygulamaları için Endonezya rom kullanıyorum. Ama bunun yanında 12 5 4 de wowifi baya zorlamıştı. Bakalım inşallah yeni versiyonda sıkıntı yaşamayız. Bi arkadaş sensör kalktı demiş ama bildiğim bu sıkıntı donanımsal azalmıştır belki.
  13. I

Yardım Redmi note 9 pro En iyi rom

Size tavsiyem orijinal Endonezya romunu kurup kullanmanızdır.
Üst Alt