isaeksici kullanıcısının son içeriği

1. I

Rehber MIUI Bölge Sorunu Düzeltme -TWRP+ROOT-

Teşekkürler, mi flash ile temiz kurulum yapacağım, imei sonradan kayıt yapılmıştı, bu yöntem ile temiz kurulum yaptığımda imei silinmez değil mi ?
  2. I

Mi 9 diye belirtmiştim ama, hatta şimdi de profilimden güncelleme yaptım, emektar mi max artık tarihe karıştı :)
  3. I

Teşekkür ederim, global 12.0.5 için, mi flash ile yükleyebileceğim dosyayı bulamadım, bu yüzden mecburen twrp ile yükledim (sitenizden bir üstadın, temiz kurulum yöntemini izleyerek). Eğer global 12.0.5 sürümünü, belirttiğiniz yöntemler ile yükleyebileceğim bir kaynak var ise, paylaşırsanız...
  4. I

Mesajınızı okuyunca eyvah demiştim, çünkü bende çeşitli romlarda gezdikten sonra, en son twrp den global 12.0.5 sürümünü kurmuştum. Ancak bende anlatılan bölge değiştirme sistemi (satırı manuel olarak girdim) işe yaradı ve çok şükür tema uygulamam düzeldi, emeği geçen üstada çok teşekkür ederim...
  5. I

Yardım Eu Romda Bölge Değiştirme Seçeneği Çıkmıyor.

Merhaba Arkadaşlar, Mi 9 Cihazımda 12.0.3.0 Stabil eu.rom yüklü, bölge değişimi yapmak istiyorum, ancak ayarlar bölümünde arama çubuğuna "bölge" yazdığımda her hangi bir sonuç vermiyor. Manuel olarak ta ulaşmaya çalıştım fakat bölge değişikliği kısmını bir türlü bulamadım. Şu an telefonum...
  6. I

MIUI 12 [MIUI 12] Mi 9 Global Stabil 12.0.0.8 İndirme Bağlantısı

İlginç, bende de güncelleme yok, sisteminiz güncel diyor ???
  7. I

Uygulama Müzik Kayıt APK

Teşekkürler, işimi gördü, hiç aklıma gelmemişti.
  8. I

Uygulama Müzik Kayıt APK

Merhaba arkadaşlar telefonda her hangi bir yayın sitesi üzerinden (Facebook tiktok vb) müzik dinlerken, dinlediğimiz müziği net bir şekilde kayıt etmemizi sağlayan bir APK var mıdır. Teşekkürler.
  9. I

Tesekkurler, biliyorum beta rom oldugunu. Sadece 12 versiyonunun bu.sekilde.sorunsuz kullanildigini belirtmek icin yazmistim. Tabi dil sorununu saymaz isek :) Not: daha once bu romu kurmustum ve konuda belirtilen sikintilari yasamistim.
  10. I

Gezinirken bu roma denk geldim ve kurdum. Su ana kadar kullandigim en akici ve stabil rom diyebilirim, tek sikintisi cince :) standart ayarlardan telefon dilini ingilizce (turkce yok) yaptim ve boyle kullaniyorum simdilik.
  11. I

Rom Mi 9 - Eu Android 11 MIUI 12.6 21.9.28 (29.09.2021)

WhatsApp bildirimlerinde hiç sorun yaşamadım ama ekran görüntüsü alıp direkt paylasamiyorum baazen, ekranın alt tarafı tepki vermiyor, tam ekran modunda veya normal modda sorun yaşıyorum bu konuda. Ayrıca, sağ taraftan ekranı aşağı cektigimizde açılan menüde, mobil veriyi veya wifiyi tiklarken...
  12. I

MIUI 12 yukledikten sonra, Ekran görüntüsü alıp, direkt paylaşmak istedigimde (genelde WhatsApp ta paylaşmam gerekiyor ) ; bazen sorunsuz çalışıyor, bazen altta çıkan paylaşım seçeneklerinin (Twitter, face, insta, WhatsApp vb.) hiç birini secemiyorum, sanki ekranın o alt kısmı pasife düşüyor...
  13. I

Şimdi komple kapatıp geri açtım telefonu ve sorun düzeldi... :)
  14. I

Teşekkürler, iki defa temiz kurulum yaptım twrp üzerinden ama sonuç değişmedi. Siz mi 9 mu kullanıyorsunuz?
  15. I

Evet, bende bu ekran bomboş çıkıyor.
Üst Alt