irsatcetin kullanıcısının son içeriği

1. irsatcetin

Yardım Tema sıfırlanması

Teşekkürler hocam sorun çözüldü sanırım. Çünkü bir daha sıfırlanmadı. Allah razı olsun tekrardan.
  2. irsatcetin

Yardım Tema sıfırlanması

Tema magzasindan bir tema seçsem de sınırsız olan tema ya geçsem de 30 dk veya 1 saat sonra klasik temaya dönüyor. Hiçbir şey yokken temam sıfırlanıyor. İndirdiğim temayı kişiselleştirsem de yine aynı şekilde eski ye dönüyor. Temaları sıfırladım yine aynı şekilde.
  3. irsatcetin

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Tavsiyeniz üzerine 12.0.12 eu yu kullaniyorum amasanki batarya yeniyormuş hissi veriyor açıkçası. Bilemedim ne yapacağımı yoksa tüm herşeyi ile memnunum
  4. irsatcetin

İşte bende ondan korkuyorum. Fazla hızlı tüketmesi bataryayı mahveder. Bu xiaomi.eu sürümleri nasıl sizce
  5. irsatcetin

Üzerine derken hocam nasıl yani. Birde hocam bir sürüm yükseltme de her seferinde telefonun sıfırlanmama ihtimali olan bir durum var mı yedek almaktan yoruldum cidden :( Batarya konusunda su gibi gidiyor cidden ya his değil bence :D
  6. irsatcetin

Herşeyi çok güzel lakin şarj konusu çok fazla hızlı bitiyor. Evet şarjı çok takmıyorum ama bunda takacağım kadar çok hızlı gidiyor :D
  7. irsatcetin

Çok teşekkür ederim Rethinkk Hocam kesinlikle aradığım rom bu idi. Sadece 8 ram e ekleme yapamıyoruz sanırım ama aratmıyor da açıkçası. Harici yardımcı olabilecek program yüklememe gerek var mı sizce
  8. irsatcetin

Peki hocam Miui 13 14 ü kullanmışsınız 12 ye kıyasla ne değişiklikleri var ki. Ben fazla oyun oynayan birisiyim bu telefonu da zaten sırf onun için aldım en ekran yenileme hızı hemde ram den dolayı. 12.0.12 ye geçince performans düşüşü oluyor mu daha doğrusu sevdiğiniz yanı nedir. Bir şeyde...
  9. irsatcetin

Açılırken ne yazdığı önemli değil hocam ya rom atmadan atmaya telefonu kapatıyorum zaten :) Şimdi ben Global rom kullanıyorum Eu rom a geçmek için harici birşey yapmam gerekiyor mu yoksa full rom u yüklemem yeterli mi
  10. irsatcetin

Arkadaşlar öncelikle Mi 10T pro üzerine cidden cihaz kullanmadım. Yalnız çok edit rom denedim ama hiç birinden istediğim randımanı alamadım. Sizler ne kullanıyorsunuz acaba. Bir ara .eu rom iyiydi gibi sonra dan yanlışlıkla onu da değiştirdim tekrar da dönemedim. Şuanda global 13.0.11...
  11. irsatcetin

Rehber Miui ThemeEditor v2.0.3 HyperOs ve (MIUI 11-12-13) Uyumlu Güncel Versiyon)

Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için.
  12. irsatcetin

Rehber Miui ThemeEditor v2.0.3 HyperOs ve (MIUI 11-12-13) Uyumlu Güncel Versiyon)

Hocam icon paketi nereden bulabiliriz peki daha farklı eşyler yapmak için
  13. irsatcetin

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

1652039996 Bende sürekli bu hata çıkıyor 1 dk da bir birdir diyorum iptal diyorum ama nafile sürekli geliyor. 1652040124 Buda özeti olarak yaxitoe
Üst Alt