Ironsides kullanıcısının son içeriği

1. Ironsides

Rom Redmi Note 8 Pro-Android 11 PixelExperience/Plus | OFFICIAL-17.04.21 #NonCfw#

Güncelleme : Rom : PixelExperience 17.04.2021 | OFFICIAL BETA Rom Plus Edition : PixelExperience Plus Edition 17.04.2021 | OFFICIAL BETA Changelog Source Changelog: • April security patch • Updated translations • Improved face unlock • Performance and stability improvements Device Changelog...
  2. Ironsides

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.4.14 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Güncelleme ; Miui 21.4.14 : miui_BEGONIA_21.4.14_99b3bafb14_11.0.zip MIUI 12.5 China Beta ROM 21.4.14 Full Changelog: ▍Update log Browser Added video download progress bar prompt Optimize the layout effect of reading mode, making reading clearer Optimize browser performance to make use...
  3. Ironsides

Rom [Custom rom][Miui12] Miuipro sürümlerinin kurulması

Global ve greeshan romda girebiliyoruz aslında. Bir tek çin romunda girememiştim. Demekki miuiproda da giremiyoruz.
  4. Ironsides

Sohbet Telefonsuz bir hayat mümkünmü?

Açıkcası hayalini kurduğum bir dünya. Telefonlar bir günde kullanılamaz hale gelse diye düşünüyorum. Elbette sağladığı faydalar yoksa sayılamaz. Kimi zaman hayat kurtarır, kimi zaman özlemlerimize çare olur. Daha sonra düşüncelerim şöyle şekilleniyor ; Biz telefonsuz bir dünya değil, ikili...
  5. Ironsides

Bu güzel düşünceleriniz ve yardım severliğiniz ben teşekkür ederim. clap~~
  6. Ironsides

Güncelleme ; Miui 21.4.13 : miui_BEGONIA_21.4.13_5b8ab87602_11.0.zip MIUI 12.5 China Beta ROM 21.4.13 Full Changelog: ▍Update log Weather Fix some problems that affect the experience Getapps Optimize stability and performance improvement, fix some bugs that affect the experiencee
  7. Ironsides

Teşekkür ederim hocam, sağolun.
  8. Ironsides

Hocam, azminize hayran kaldım. Sizde benim kafadasınız. Elbette sorunlar olacak, yeterki sabırla bekleyip durum için çaba gösterelim. Aksi durumda tüm hataların arındığı tek rom global stabil v.b. romlardır. Evet çin betada böyle bir sorun var. Aslında sorun değil. Bizler google servisleri...
  9. Ironsides

Soru Not 8 pro MIUI 12.5 test eden varmı

Türkçe dil yok evet, konuda bunu yazdım hocam. Locale 2 belli bölümleri Türkçe yapıyor. Ama asıl işlevi yeni kurulan tüm uygulamaları Türkçe olarak başlatıyor. Elle düzeltmek zorunda kalmıyorsunuz.
  10. Ironsides

Merhaba, açıkcası tüm bildirimleri 3-4 gün üst üste sorunsuz alıyorum. Bir gece bakmışım izinler iptal olmuş. Tekrar baştan yapıyorum. Lakin normalde uygulamanın autostart özelliği ve ekran kapanınca wifi ayarı açık olmasına rağmen bazı sürümlerde ekran kapalıyken wifi ve 4g kapanıyor. Bazı...
  11. Ironsides

Yardım Redmi note 8 pro performans düşüşü

Bunun kaliteyle pek işi yok hocam. Oyunun uyumluluğu, grafik kartı desteği ve grafik sürücüleri uyumluluğu, cihazda kullanılan android yazılımının işlemci ile uyumluğu gibi bir çok etmeni düşünmemiz lazım. Şu da bir gerçek, piyasa da yer alan oyun, uygulama veya yazılımların snapdragona göre...
  12. Ironsides

Soru Not 8 pro MIUI 12.5 test eden varmı

Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.4.7 Redmi Note 8 Pro - Android 11 Bu sayfadan takip edebilirsiniz..
  13. Ironsides

Yardım Redmi note 8 pro performans düşüşü

Hocam, rn8pro güçsüz bir cihaz değil. Şuan Global stabil sürümdeyim, aldığım performans gayet yeterli. Siz bir de Rn8 kullanın. Farkı ozaman daha iyi anlıyorsunuz
  14. Ironsides

Rom Redmi Note 8 Pro - POSP v4.1.3+12 | Crispy - WEEKLY | Android 11 #NonCfw#

Evet, sitesinde geliştirici olarak halen ismi var. Lakin, son test sürümlerine bakarsanız, farklı bir bölümden paylaşılıyor. Son gelen sürüm, valap ın sürümler kadar stabil gelmedi bana. Neyse bakalım. Mart ayı, rom konusunda çok kısırdı. Aylık güncellemelerin neredeyse hepsi teğet geçti...
Üst Alt