Ironsides kullanıcısının son içeriği

1. Ironsides

İnceleme Geldi iki gözümün çiçeği ( k60 ultra:)

Teşekkürler hocam. 1tb görmedik de demeyiz artık drunk~~ muscle~~
  2. Ironsides

İnceleme Geldi iki gözümün çiçeği ( k60 ultra:)

Hayırlı olsun hocam Dahili hafızanın görüntüsünü atar mısınız? Gözümüz gönlümüz 1tb görüp, şenlensin.
  3. Ironsides

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

"Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. Benim nâçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." 🇹🇷
  4. Ironsides

Yardım GApps yükledikten sonra açılmıyor

Keşke bahsettiğim uygulamayı kursaydınız. Stok gapps dediğiniz durumları yapsada bahsettiğim magisk yazılımı ile böyle bir sorun yaşamadım
  5. Ironsides

MIUI 12.5 Poco F3 / Redmi K40 (Alioth) Türkiye Kararlı Rom V12.5.6.0.RKHTRXM İndirme Bağlantıları

https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RKHTRXM/alioth_tr_global_images_V12.5.6.0.RKHTRXM_20220104.0000.00_11.0_global_6cfaeea4c4.tgz
  6. Ironsides

Yardım Geri kalan şarj nerede?

Şuan düzgün gösteriyor gibi. %100 den başlamış 38 e kadar inmiş. Aşağı doğru kaydırırsanız diğer uygulamalar olabilir. Daha da göstermiyorsa cihazı aç kapa yaptıysanız bazı romlar daha önceki kullanımı sıfırlıyor
  7. Ironsides

Yardım Google play güncelleme sorunu

Ana ekranda iken İlgili uygulamarın üzerine basılı tutun ve hakkında bölümünden bakın. Güncellemeyi kaldır yazısı çıkıyor mu yada kaldır mı çıkıyor. Daha da olmazsa verilerini temizleyin tekrar deneyin. Oda olmazsa google play verilerini temizleyin
  8. Ironsides

Yardım Google play güncelleme sorunu

Güncellemeye izin vermiyor mu ? Uygulamaya tıklayın, ne uyarısı veriyor ? uyumlu değil falan mı ?
  9. Ironsides

Sohbet Aynı numaradan yeni hat başvurusu yapılır mı?

Olurda kapatırsanız, en az 7-8 ay geri alamazsınız. Vodafone numarayı telekoma iade etmesi lazım. Etmedikçe o numarayı vodafone geri vermiyor, telekoma giderseniz de bizde değil diyor. Başıma geldi 10 ay sonra alabildim. Numara taşıyın daha iyi
  10. Ironsides

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Soru bile değil bu hocam. Tartışmasız k60 Hem güncel hem daha güçlü
  11. Ironsides

Yardım Fastboot bile açılmıyor

Ücretli onarım alın derim hocam. Forumda bölümü var
  12. Ironsides

Sohbet Bugün yakaladığım fotoğraf...

Fotoğraf yarışmaları oluyor, onlara katılmanızı tavsiye ederim. Güzel yakalamışsınız
  13. Ironsides

Yardım Yardım edin çözüm bulamıyorum

Direnç değişimi yapıldıktan sonra imeiyi düzgün atamamış olabilirsiniz. Keşke direnç yapan kişiye onuda yaptırsaydınız hocam. Direnç değişimini şöyle anlarsınız, edl moda yetkili kullanıcı ile giriş yapılabiliyor musunuz? Ama siz ücretli onarıma yanaşmıyorsunuz. O yüzden edl moda...
  14. Ironsides

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

O güzel kullanıcıların hepsi gittiler. Hepsi de sd Gen2 nin çipinin samsung tarafından üretilmediğini duyar duymaz o güzel gemilere binip gittiler. yn~~
  15. Ironsides

Yardım Yardım edin çözüm bulamıyorum

Direnç takan tamirci ile görüşün isterse. Birde işinizin ehli olmadan bu tür karışık durumları atılmamak lazım.
Üst Alt