ironman kullanıcısının son içeriği

1. ironman

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

3-4 gündür bu problemi yaşıyorum. Herhangi bir telefoncuya gidip göstermeyi planlıyorum. Antalya merkezde bulunan telefoncu varsa bi mesaj uzaktayım.
  2. ironman

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Bildirim sorunu tonu değiştirince düzeldi. Şuanda akıyor cihaz. Baya sevdim Miui 10 'u.
  3. ironman

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Bende dün itibariyle geçiş yaptım miui 10'a. Bildirim sesinin çok az çıkması dışında rahatsız olduğum herhangi bir nokta yok. Bildirim ses ayarları iyi olmasında rağmen baya düşük geliyor ses. Tuş kilidi sesi de aynı şekilde az geliyor. Bir çözüm var mıdır bilen ?
  4. ironman

Duyuru MIUI 10 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

Merhabalar, Mi 6 için Miui 10 Global kararlı sürüm için güncelleme linki vs var mı ?
  5. ironman

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Link paylaşılır ise tadından yenmez aslında.
  6. ironman

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Sorunlu olduğunu kabul edip kaldırmaları iyi olmuş. İndirip kuran,deneyen ve tecrübelerini aktaranlara teşekkürler. Sıkıntı yaşayanlar umarım en kısa sürede ve sorunsuz şekilde atlatırlar. Sayenizde benim gibi sürümü hiç kurmayıp sorun yaşamayanlar var. Umarım herkes buraları okuyarak...
  7. ironman

Şu forumu açan kişilere binlerce kez teşekkür ederim... Sorunları okudukça iyi ki güncelleme yapmamışım diyorum. whew~~
  8. ironman

Sabah telefonum yüklemiş, burayı okuduğum için direk sildim dosyayı. 9.2.2.0(NCAMIEK) Kararlı sürümüyle o kadar mutluyum ki hiç güncellemek istemiyorum. Güncellemeyi engellemek istiyorum bende yardımcı olursanız sevinirim.
  9. ironman

Yardım Çağrı Problemi

Hala miui 8.5 kullanıyorum, bu problemden dolayı bir türlü güncelleme yapamadım. Var mı acaba gelişme ? Selam, telefonumu güncelledim ama miui v8.5'ten direk miui v9.2.2'ye geçtim ve bu sorun ile karşılaşmadım. Bilginize :)
  10. ironman

Rom (Mi 6) Miui 9.2.2.0.NCAMIEK Global kararlı güncellemesi hakkında

Yükselttim bende. Herşey yolunda gözüküyor. Yes~~
  11. ironman

Link için teşekkürler azadalihuseyin2830 Bilgi için teşekkürler baysal.onur
  12. ironman

Eyvallah hocam. Fakat otomatik olarak gelir mi derdim o ? miui v9.0.2 de sorun yaşamıştım çünkü.
  13. ironman

Ben V8.5 kullanıyorum acaba V.9.0.2 ye geçmeden direk V.9.2.2 gelir mi ? Yoksa yükseltme yapmam mı gerekir ?
  14. ironman

Yardım *Çözüldü * Manuel Güncelleme

Araştırınca insan öğreniyor...Başlık silinebilir aslında. Burda baya soruya cevap var: Sıkça Sorulan Sorular
Üst Alt