IRFN kullanıcısının son içeriği

1. I

Mod Android 11 12.5 İçin Bildirim ve Ses Paneli Bulanıklık Efekti

Bildirim, ses paneli vb. blur efektinin aktif olacağı her seferinde GPU ile duvarkağıdını bulanıklaştırma işlemi batarya kullanımına ciddi derecede olumsuz etki edebilir. Ben yüklemedim ama High GPU device recommended şeklinde uyarı koymalarından belli. Eğer batarya tüketimi artarsa modu kaldırınız.
  2. I

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız,Orjinal kalite Depolama[ROOT]

Arkadaşlar nexus.xml yöntemini denedim. Root yetkisi olsa dahi file explorerlar oraya yazma yetkisini alamıyorlar. Ben Orange Fox TWRP ile System'i mount ettikten sonra, nexus.xml dosyasını system_root/system/etc/sysconfig içerisine attım. Telefonu açtıktan sonra Photos data silip baştan...
  3. I

Yardım Mi5 açılmıyor.

Son 2-3 günde kaç kişinin başına geldi acaba bu sorun? Gerçekten ilginç. Bu da benim başımdan geçen olayın hikayesi, sonuç olarak benim Mi5s'in depolamasının yanmış olduğunu düşünüyorum. Yardım - EDL modda rom flashlama sorunu.
  4. I

Yardım EDL modda rom flashlama sorunu.

Hoam kısaca şu kadarını göstereyim log kayıtlarının; 21:00:41: INFO: {<program> FILE: 'C:\Users\BilisimTekBil\Desktop\MIUI\capricorn_global_images_V8.5.3.0.MAGMIED_20170624.0000.00_6.0_global\images\dummy.img'} 21:00:41: INFO: {<program> (8.00 KB) 2 sectors needed at location 10 on LUN 0}...
  5. I

Hocam telefon onaylı olmadığımdan özel mesajlara cevap da yazamıyorum. Şu an internet cafedeyim.xxxxxx Otto_man hocam konuyla ilgileniyor, akşam teamviewer üzerinden bağlantı kuracağız. Kendisine teşekkür ederim. Devam denemelerde MiFlash dışında Qualcomm portu üzerinden flashlama işleminde...
  6. I

Hocam malesef Adalet Bakanlığı ağında olduğumdan belli başlı portlar haricinde hiç bir portu kullanamıyorum, bu nedenle uzaktan bağlantı programları da çalışmıyor güvenlik amacıyla. MiuiTurkiye sitesi de açılmıyordu da bakanlığa mail gönderip açılmasını talep etmiştim. Ben 20 dakika içerisinde...
  7. I

Hocam iş yerindeki bilgisayardan Teamviewer erişimim yok, ben bir internet cafeye gideyim, gittikten sonra size yazayım olur mu? Tabi telefonum şuanda çalışmadığından telefon onaylı olamıyor ve özel mesaj atamıyorum. Siz bana boş bir özel mesaj atar mısınız rica etsem. Desteğiniz için teşekkür...
  8. I

Şimdiye 3 bilgisayarda denedim. Elbette hepsi 64 bit işletim sistemi. İnternet Cafedeki bilgisayar Windows 7 idi, sürümünü hatırlamıyorum. İş yerimdeki bilgisayarlardan biri Win 10 Sürüm 1607 (İS Derlemesi 14393.1770) Diğeri ise Windows 7 Sürüm 6.1 (Derleme 7601, SP1) Hepsinde de sonuç aynı...
  9. I

Herkese merhabalar. Hemen aşağıda yaşadığım sorunun ayrıntıları yer almakta, daha alt kısımda ise ayrıntıları okumak istemeyenler için sorunun açıklaması yer almaktadır. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Sorunun ayrıntıları ve yaptığım aşamalar: Bundan 2 gün önce çinden arkadaşım...
Üst Alt