irfan1 kullanıcısının son içeriği

1. irfan1

Soru Redmi Note 10s ve Note 11s imei atılır mı

Teşekkür ederim. 1648052268 Acaba bir güncelleme ile Xiaomi firması bu telefonlara IMEI atılmasını engelleme gibi bir şey yapabilir mi?
  2. irfan1

Soru Redmi Note 10s ve Note 11s imei atılır mı

Arkadaslar oncelikle selam. Yurt disi kayıtsız telefon almayi düşünüyorum fakat yeni xiaomi cihazlarda koruma oldugunu gördüm ve imei atilmiyor deniyor.Bazi makalelerde sadece Snapdragon islemciler icin gecerli bazi yerlerde 2021 sonrası cikisli her cihaz da gecerli yaziyor. Acaba bu note 10s ve...
  3. irfan1

Yardım Xiaomi Redmi 6A açılmıyor

Öncelikle Teşekkür ederim ama xiaomi tool programı açılan veya fasboot moduna giren cihazlar için değil mi? 2-Sanırım tamirciye götüreceğim ama umarım fazla para talep etmezler çünkü cihaz youtube videolarında bile kasan bir cihaz hatta "kamera"da bile kasıyor. Acaba bir bilginiz var mı yaklaşık...
  4. irfan1

Yardım fastboot girmiyor bootloop

Sorunu çözebildiniz mi?
  5. irfan1

Yardım Xiaomi Redmi 6A açılmıyor

Xiaomi Redmi 6A telefonuma fastboot ile ROM yüklüyordum (daha önceden cihazda sorun yoktu) bu işlemi daha önceden de yaptım herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım. Ama bu sefer yaparken flashlama esnasında USB bağlantısı koptu (temassızlık). Şu an da ise cihaz açılmıyor sadece titreşiyor cihazı...
  6. irfan1

Recovery Redmi 6A - Twrp 3.3.1-0 Tek Tuş Yükleme Aracı

ben kuruyorum başarılı diyor fakat twrp menusune değil cihazı açıyor power + ses açma ya basıncada xiaomi main menusune atıyor çözümü nedir? (manuel kod yazarakta denedim)
Üst Alt