irep32 kullanıcısının son içeriği

1. irep32

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

1 hafta önce 168 saat sonra tekrar denememi söyledi . şimdi tekrar denedim 148 saat sonra diyor. Sebebi ne olabilir
  2. irep32

Satış Xiaomi Mİ9SE 6/64GB , Temiz , acil satılık

Telefonunun sıfırdan hiçbir farkı yoktur . 4 ay önce alındı. Tertemiz en ufak çizik bile yok üzerinde. Yanında 2 tane kırılmaz film ve 3 tane kılıf ile birlikte verilcektir . Yurtdışı cihaz ama iki hatta kayıtlı. Son sürüm Miui 11 yüklü üzerinde . İsteyen gelip inceleyebilir . Sıfırından...
  3. irep32

Rom Xiaomi.eu Miui 11 Çıktı.

kilit açıldıktan sonra twrp üzerinden yapabilirsiniz. şu an cihazda hangi rom olduğuda önemli. bunun için forumu biraz kurcalayın hocam çok zor konular değiller aslında
  4. irep32

Rom Xiaomi.eu Miui 11 Çıktı.

Konuyu sadece haber vermek için açtım . Kurulumlar vs herşey forumda mevcut . Konu MIUI 11 - 9.9.26 - First MIUI 11 Linkler StackPath
  5. irep32

Soru Xiaomi Redmi Airdots & Mi Earbuds

Birinin kutusunda Mİ yazıyor diğerinin Redmi . Başka hiç bir fark yok hocam
  6. irep32

Soru Mİ9 SE En begendiginiz ROM

Arkadaşlar bu şarj konusunu bazılarınız takıntı haline getirmiş sanırım . Biraz abartılıyor gibime geliyor. Kullandığım rom Eu 9.8.1 . Herhangi bir kısıtlama yok telefonda güç tasarrufu vs açık değil , senk. ve konum sürekli açık mobil veri wifi sürekli açık 4g sürekli açık tek yaptığım şey...
  7. irep32

Soru Mi 9 Se Pil

Xiaomi Pocophone F1 - Пвки MIUI - 4PDA linkte anlatılanları uygulayabilirsiniz . Sayfayı Türkçe ye çevirirseniz hepsi anlaşılabiliyor kolay bir şekilde. Bunlar sonucunda yapan arkadaşın aldığı ekran süresi aşağıya koydum .
  8. irep32

Soru Mİ9 SE En begendiginiz ROM

Hocam yalnız bu sağlıklı bir sonuç değil . 9 saatlik kullanımda 7 saat ekran süresi almanız zaten cok normal . Önemli olan 1 günlük yani 24 saatlik kullanımda aldığınız ekran süresi
  9. irep32

Rom Revolution OS - MiUI

hocam Son güncellemede Mi9se desteği gelmiş . güncelleyin isterseniz
  10. irep32

İpucu Mi5 den Mi9 SE ye geçiş

hayırlı olsun hocam pişman olmazsınız 1560100305 katman var hocam
  11. irep32

Tekrardan Merhaba arkadaşlar. Mi9 se ye geçekli yaklaşık 1 ay oldu . Piyasadaki bütün romları denedim . Şu ana kadar en stabil olan global rom ama Eu Betanın son sürümü olan 9.6.5 de de herhangi bir sorun göremedim . Bu zaman kadar globale en yakın olan rom bu . Ve bu romu dün yükledim . Full...
  12. irep32

Yardım Mi 9 SE mi One Plus 5T mi almalıyım

Evet temiz kurulum yaptım ama bana güzel gelmedi açıkçası
  13. irep32

Yardım Mi 9 SE mi One Plus 5T mi almalıyım

Hocam bende eu beta kurdum ama stabil değil o yüzden geri döndüm
  14. irep32

Hocam telefondan bakınca çok fark yok gibi duruyor ama bilgisayar dan bakinca büyük ekranda kumlanma farki belli oluyor baya. Ama benim çok takıldığım şeyler değil bana yetecek kadar çekiyor her türlü kamerası. Ama şunu söyleyebilirim ön kamera performansı gece çekiminde kötü. Mi5 daha iyidi
Üst Alt