irdelix kullanıcısının son içeriği

1. irdelix

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Türkçe sürümü çalışmıyor bende ondan bahsediyorum aslında, sorunum v4 de çözüldü ama yarısı ingilizce yarısıda çince şu anda. Türkçe sürümü var mı veya yoksa ne zaman gelir?
  2. irdelix

Bu arada V4 sürümünü koymuşsunuz onu kurdum şu anda içerisinde LoginPRO dosyası sanırım benim sorunumu ortadan kaldıran dosya. Fakat şu anki sürümde türkçe dil yaması çalışmamakta. Uygulamayı başlatamıyorum eski v4 WinRAR dosyasındaki "mi_phone_assistant.res" dosyasını attığımda bu sorun...
  3. irdelix

başlıktaki sizin verdiğiniz amt dosyasını kurdum sonrasında yamayı kurdum. Ama güncel dosyayı daha kurmadım hesaba giriş yapamadığım için.
  4. irdelix

Öncelikle elinize sağlık, programı kurdum fakat Mi hesabıma giriş yapmamı istedi bende giriş yaptım fakat giriş yapma ekranı kapanmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  5. irdelix

Rom POCO X3 NFC (surya) – Global Kararlı V12.5.5.0.RJGMIXM

Güncellemeyi dün gece telefonuma kurdum, şu an pek sorun yaşamadım. Reboottan sonra bir 5dk kastı telefon sonra düzeldi. Uzun kullanımda bir sorun yaşarsam buraya tekrardan yazarım. (Dosyalar uygulaması 12.5.4'de yavaştı, buna geçtiğimde biraz daha hızlandığını gözlemledim)
  6. irdelix

Rom Poco X3 Nfc12.5.4.0 xiaomi.eu Rom

Güncellemeyi indirdim ben ve "Bellek Eklentisi"nin geldiğini gördüm. Bu tam olarak nasıl çalışıyor çözemedim, ayar açıkken cihaz özelliklerinde donanım ram'i mi yazar yoksa eklenen ram de yazar mı?
  7. irdelix

Çözüldü Miui 12 .mtz

Sizin attığınız temayı kurduğumda sorun çözüldü, yardımınız için çok minnettarım. İyi günler diliyorum. ☺️
  8. irdelix

Çözüldü Miui 12 .mtz

Dosya.CO 1635674328 Dediğiniz gibi yaptım oldu fakat içe aktaramadım garip bir şekilde, video kaydına link üzerinden ulaşabilirsiniz.
  9. irdelix

Çözüldü Miui 12 .mtz

Zaten konuya eklediğim fotoğrafı da bu gösterdiğiniz konumdan ekran görüntüsünü alıp attım. Dosyaları indirdiğimde .zip dosyasıydı, zip'i ayrıştırdım ve .mtz uzantılı dosyaya ulaştım. Fakat klasör olarak görüyor sanırım çok anlamadım. 1635668552 İlk yüklediğim temada sorun vardır diye düşünüp...
  10. irdelix

Çözüldü Miui 12 .mtz

Merhaba, telefonuma .mtz uzantılı temalar indirdim birkaç tane fakat temalar uygulamasından içe aktar yapamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Üst Alt