iquique kullanıcısının son içeriği

1. iquique

Sohbet Pil süresini uzatma

telefonun deep sleep (derin uyku) moduna girmiyor. büyük ihtimalle bazı programları devre dışı bırakman buna sebep oldu. bence rom'u yeniden yükle, hiçbir programı devre dışı bırakmadan bir kullan, gece derin uyku moduna girecek mi bir takip et.
  2. iquique

Rehber Xiaomi Yetkili Hesap Nedir?

apple radikal bir karar alıp ayfonları daha özgür hale getirirse, mesela xiaomi'de yapabildiğim çağrı kaydı, google play store dışında başka bir yerden uygulama yükleyebilmek, klon uygulama modu vs gibi işlemler ayfonda da yapılaiblir hale gelirse sanırım bir daha xiaomi kullanmam. xiaomi son...
  3. iquique

MIUI 14 Xiaomi 12 Lite – Global Kararlı V14.0.5.0.TLIMIXM

iki hafta önce dayanamadım ben de kurdum. bir iki hatası dışında fena değil
  4. iquique

Soru Hyper OS Global nesi farklı?

işin kötü tarafı şu: xiaomi bu hyperOS'la birlikte telefonu aynı ayfon gibi kurcalanması zor bir hale sokmaya başladı. o zaman ne işim olur Xiaomi ile de mi? xiaomi hatasını anladığında çok geç olacak.
  5. iquique

MIUI 14 Xiaomi 12 Lite – Global Kararlı V14.0.5.0.TLIMIXM

hyperOS eu.rom da yayınlandı. ama kurmayı düşünmüyorum.
  6. iquique

Yardım Direnç Değişimi Ankara

yollayım hocam ama hala yapıyor mu bilmiyorum
  7. iquique

HyperOS HyperOS

12 Lite'a global rom dağıtılmış. yükleyen kişi, şarjın su gibi tükendiğini ve telefonda stabilite problemi olduğunu, takılmalar yaşadığını belirtti. ben hyperOS'un bir balon olduğunu ve xiaominin kendi ayağına sıktığını düşünmeye başladım.
  8. iquique

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

işte gelde bunu xiaomi'ye ön yargıyla bakan ayfon fanboylarına anlat. Xiaomi'nin eksiği selfi kamerasının kalitesizliği ve instagram gibi uygulamalara atılan foto ve videoların kalitesi ayfon gibi değil. onun dışında her anlamda ayfondan bence daha iyi.
  9. iquique

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

ayfon'un neyini beğenmedin hocam? hem de en iyi, en güncel modelini almışsın. ben 14 alıp satmıştım, kamera ve ekranı gerçekten çok iyiydi. ama çok kısıtlı özgürlük yok.
  10. iquique

Soru Hyper OS dağıtım sacmaligi

bu hyperOS rom'unun, aynı Muiu'da olduğu gibi, daha temiz eu.rom versiyonu da olacak mı?
  11. iquique

Yardım Xiaomi 13 ultra hyperOS

aynı kakanın laciverti bu hyperOS. keşke miui'dan devam etselerdi.
  12. iquique

Yardım Mi 11 lite 5g direnç işlemi sonrası şarj az gidiyor

hocam fiyat olarak bir şey diyemem, senin telefonun piyasasını bilmiyorum. ilanlara bak, hatasız olan telefonlardan 1000-2000 lira ucuza satabilirsin. imei konusunda ise sana iyi cevabı hasan hocam verir.
  13. iquique

Yardım Mi 11 lite 5g direnç işlemi sonrası şarj az gidiyor

işçilik kötü. o telefon artık eski hali gibi olmaz. en iyisi satmak ve satarken bu kusurları söyleyerek satmak. benim de 11 Lite 5g NE telefonumu kötü işçilik mahfetmişti, nfc bozulmuştu, batarya hızlı tükeniyordu. ben de sattım kurtuldum.
  14. iquique

Soru Poco F5 hyperos ne zaman gelir

görünürde miui'den bir farkı yok. ha "kel hasan", ha "hasan kel".
  15. iquique

Soru Wipe Data sonrası IMEI kaydı gider mi

twrp ile yaparsan gitmez, ama telefon üzerinden (yani telefonun kendi menüsünden) yaparsan gider.
Üst Alt