inserno2057 kullanıcısının son içeriği

1. I

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - TEST POİNT - EDL MOD 'a Alma

telefon bayadır skıntıda oldugu için yatan bir telefon. edl moda aldım. Sadece eski sirüm miflasda telefonu görebiliyorum. flasla dedigimde open serial port \\ com 3failed atası alıyorum. varmıdır bi çözümü
  2. I

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Sensor testi yaptiginizda yatay konumda calisiyor mu
  3. I

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Klasik soruyu sorayim. Yakinlik sensoru ne alemde
  4. I

Yardım Mi note 10 lite yakınlık sensörü sorunu

Bir sensor var veya yok. Stabil degil. Deneyimlerinden sonra sunlari aktarabilirim. Telefon duzgun sekilde kulaga gidince kapaniyor. Uzaklastirinca aciliyor. Sorunun ilk asamasi telefonun ekrani kapandiktan sonra adim atarken veya bir sekilde hareket ederken(telefon kulaginiza yapisik oldugu...
  5. I

Rom Mi Note 10 Lite - Global Kararlı V12.0.2.0.QFNMIXM İndirme Bağlantısı

Telefondaki persist dosyasini yuklesek acaba biDeki skintida gidermi
  6. I

Rom Mİ Note 10 Lite Custom (Xiaomi.Eu) Fastboot Rom Yükleme ( Video)

Eu romda ultra guc tasarruf modu vardi. Bu gun farkettim ozellik gitmis. Sizdede oylemi acaba. Pil menusunde yok bolumu...
  7. I

Yardım mi note 10 lite imei atma

teşekkürler. bende yanlış bi durum yapmayım diye yapabilrcek bir arkadaş varmı diye sordum
  8. I

Yardım mi note 10 lite imei atma

miflas ile rom yüklerden yanlışlıkla bl kilidi kapattım. sonrasında süre bekleyip kilidi açtım telefon resetlendi. imei de gitmiş. herhangi bir bilgi imei sorguladıgımda. hat da çekmiyor. grupta imei atabliecek varmı acaba?? yedek almamıştım bu arada sormadan söyleyeyim :/
  9. I

Rom eu rom yükledim açılmadı

twrp 3.4.2b i yükledim. telefonun içerindeki eu rom dosyasını başarılı bir şekilde yükledim. önbellek temizlemesi yaptım rebot sistem yaptım. sonrasında tekrar twrp menüsüne girdi.. tekrar rebot yaptım yine twrp ye girdi. sonrasında dosyalar şifreli, gözüktü. yani tekrardan yükleme yapamadım...
  10. I

Yardım Mi note 10 lite yakınlık sensörü sorunu

Bendeki rom 11.0.10 surumu. Bu surumde buyuk oranda duzelmis sikinti. Yani bence kesinlikle yazilimsal bir sorun...
  11. I

Alış mi note 10 sarş adaptörü

Ne kadara satis yapiyosunuz acaba..
  12. I

Alış mi note 10 sarş adaptörü

mdy 09 EN sanırım tam kodu. İnternette stok bulamdım ama varmı satış yapan? 2 adet lazım...
  13. I

Soru Sarj aleti

Mi note 10 lite telefon altim imei cakili. Lakin sarj aleti olmasi gereken degil. 30 watt sarj aleti nereden temin edebilirim??
  14. I

Yardım Telefon Açılmıyor.!!

android 10 dan miui 11 eu roma dönmek istedim twrp üzerinden. rom yüklendi ama mi hesaba girerken cihaz güvenli değil dedi. telefonu açamıyorum...
Üst Alt