inidebell kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Poco X3 TWRP güncelleme yapmıyor ve data bölümü şifreli.

Hocam sizin yöntem telefonu brickledi :D. The system has been destroyed hatası aldım. Allahtan soft brick, twrp flashlayınca düzeldi. En doğru çözüm burhan beyin çözümü. 1664292962 vili48 Hocam çok özür dilerim ben boot.img dosyasını fastbootta aptal gibi recovery yazarak flashlamışım...
  2. I

Durum Güncellemesi 2: Twrp 12.5.8 güncellemesini sorunsuz yüklemeyi başardı. Malesef güncelleme sonrası stock recovery geri gelmedi. burhan0660 ve vili48 'in söylediği çözümleri deneyeceğim.
  3. I

Durum Güncellemesi: Stock romu indirdiğim sırada başka bir recovery denemek istedim. Ayriyetten cihaza desen kilidi koydum. Stoya nickli reisin şu konusundaki twrp sürümünü yükledim. Recoveryi açtığımda deseni istedi ve girdiğimde şifrelenmiş dosyalar normale döndü. Tahminimce önceki twrp...
  4. I

peki hangi miui sürümünü kullanayım. Şuan 12.5.4 yüklü 12.5.8 ve 13 sürümü de yayınlandı.
  5. I

Forumda gezerken bazı sorunlara alakasız cevaplar geldiğini gördüm, detaylı anlatmak daha iyi olur diye düşündüm. Sonuna kadar okuduysan sağolasın. Mi flash ile temiz kurulum yaparsam imei bölümü silinir diye biliyorum yanlış mıyım? Ota üzerinden gelen güncellemede sıkıntı yaşar mıyım...
  6. I

Bilgilendirme Kısmı Poco x3 karna (hindistan) kullanıyorum. Repair yapacaktım, bilgim olmasına rağmen blok kodları farklı olabilir diye yemedi :D telefoncuya verdim. Telefonu geri aldığımda repair işlemi olmuştu. Recoveryden efs yedeği almak isteyince twrp'nin uyumsuz yüklendiğini anladım...
  7. I

Recovery Poco X3 NFC OrangeFox R11.1_2 Unofficial

Hocam iyi günler link patlamış sanırsam. Tekrar yükleme şanısınız var mı?
Üst Alt