inatcisevdalim kullanıcısının son içeriği

1. I

Google sesli arama bildirisi

Bildirimleri temizlemeniz yeterli.
  2. I

Yardım Dosyalar ve kulaklık

Dosyalar ilk açıldığında ön tanımlı olarak geçmiş tabı geliyor. Bunun yerine depolama tabı gelmesi için herhangi bir seçenek mevcut mu? Kulaklık takılı ve çalışıyor (sistem tarafından tanınıyor) olmasına rağmen çağrı yada mesaj geldiğinde telefon hoparlörden de ses geliyor. Bunun için bir ayar...
  3. I

Türkçe karakterlerden oluşan mıuı klasörü

Çevirmen arkadaşlara nasıl ulaşabileceğini bilemedim. O yüzden yeni konu açtım. Global Romda olmayan mıuı adlı küçük harflerle yazılı bir klasör oluşuyor. Bu hata sadece eu Romda mevcut. Bilginize
  4. I

Miui 8.1.2.0 MAAMIDI

tercih meselesi demek ki. ben de yana giden şeklini seviyordum. en azından tüm kısayollara tek bar üzerinden ulaşabiliyorduk. çokludaki gibi "fazlası" ya da "more" her ne diye çevirilmişse oraya tıklayıp tekrar kısayolları düzenleme penceresine gitmiyorduk.
  5. I

Yardım Çeviri problemleri

evet 2. resim değil ama 3. resim sanırım çeviri kaynaklı. Yoksa romun "mıuı" diye bi klasör oluşturması mümkün gelmedi bana. olay linuxun case-sensitive olmasından kaynaklı diye daha önce yazmıştım. olmayadabilir. Bilen arkadaşlar yönlendirir diye düşündüm.
  6. I

çeviri kısmını bulamadığım için buraya yazdım. kusura bakmayın, forum özürlüyüm. :)
  7. I

mi5 128 - eu 6.11.10
  8. I

Miui 8.1.2.0 MAAMIDI

Bu sürüm ne zaman çıktı :?drunk~~. Yazım hatası mı? 8.1.2.0 mı olacak?
  9. I

Çeviri ve mi account sıkıntısı
  10. I

Miui 8.1.2.0 MAAMIDI

Mı hesabı ile mi cloud öğelerine girmeyi deneyen var mı? Benim romlarda mi hesabı ile giriş yaptığında ( özellikle kendi default browser bunu yapıyor) mi hesabı aktif olduğu halde tekrar tekrar girmeye çalışıyor. Onay mesajı hiç sormuyor. Chrome ile giriş yapınca Onay mesajı soruyor ve giriş...
  11. I

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.11.10 Güncellemesi

Türkçe dil için rom un mıuı dizini oluşturma sorununa el atıldı mı acaba? Mı hesabından galeri vb girildiği zaman MIUI dizininden ayrı olarak küçük harflerle mıuı diye bir dizin oluşturuyordu. Sanırım android linux tabanlı olduğu için case sensitive çalışıyor ve ayrı dizin olarak algılıyor...
  12. I

Yardım mi5 cloud oturum açma

çeviri sıkıntısı nereden paylaşacağımı bilemedim
  13. I

Bu da oluşturduğum mi5 128 için yüklediğim romlar ve kendimce hataları. Not: yüklemelerin hepsi TWRP den cache/dalvik system data herşeyi silip temiz yükleme ile yüklenmiştir. yüklemeden sonra tekrar cache/dalvik yapılmıştır. Belki birinin işine yarar. eu 6.10.20 kullanılamaz şekilde tekrar...
  14. I

3g 4g wi-fi yeni sürüm eski sürüm yapmadığımız kalmadı nerdeyse. eski stabil sürümde bu sıkıntı yoktu. Başka sıkıntılar vardı. txt dosya oluşturdum artık hangisi en kullanışlıdır diye.
  15. I

Mi5 128
Üst Alt