İMRAHOR kullanıcısının son içeriği

1. İ

Güncelleme Mi Mix 2 için V9.5.6.0.ODEMIFA Miui 9 Global Kararlı Rom

valla bende bir kayı olmadı ama yüklü tema yoktu istersen yedeğini al. nolur nolmaz. Bu arada imi kayıt yaptırdıın mı bende kayıt konusunu araştırıyorum.
  2. İ

Rehber Xiaomi Mi Mix 2 Root Ve TWRP Recovery Yükleme Rehberi

Üstatlar sizden bir ricam olacak. Öncelikle konu sahibine bir teşekkür edeyim eline sağlık kardeşim. Ben de xiaomi mi mix2 var yurtdışından gelen bir üründü arkadaştan aldım. Pasaport konusunda sıkıntım olduğu için şuanda iki imei kayıt altına almak istiyorum. imei atılması konusunda bana...
  3. İ

İpucu IMEI ve EFS nedir ve neden yedeği alınmalıdır?

Üstatlar sizden bir ricam olacak. Öncelikle konu sahibine bir teşekkür edeyim eline sağlık kardeşim. Ben de xiaomi mi mix2 var yurtdışından gelen bir üründü arkadaştan aldım. Pasaport konusunda sıkıntım olduğu için şuanda iki imei kayıt altına almak istiyorum. imei atılması konusunda bana...
  4. İ

Evet sorunsuz bir şekilde güncelledim.
  5. İ

Aynen Öyle linkteki rom'u indir telefon hafızasına at ve güncelleyiciyi açıp sağ üst köşedeki üç nokta ile paket seç başlat otomatik kuruyor.
  6. İ

çok teşekkürler deneyip yorum yapacağım :)
  7. İ

Bu yöntemle kurarsam bir aksilik yaşamam dimi? yani mevcut sürümüm miui 8 8.5.2.0 kararlı sürüm. yani bu dosya direk mi mix 2 ile uyumlu olan dimi kararlı sürüm mü buda? pek fazla anlamam ben patlamasın sonra :) bide yüklersem içindeki tüm bilgilerim gidecek mi acaba? Bu arada teşekkür ederim...
  8. İ

merhabalar elimde mi mix 2 128gb var daha yeni üzerinde mıuı 8 8.5.2.0 kararlı sürüm var. linkte bulunan rom'u indirip hafızaya atıp oradan kurabilir miyim acaba? güncelleyici kısmından atabilir miyim? merhabalar elimde mi mix 2 128gb var daha yeni üzerinde mıuı 8 8.5.2.0 kararlı sürüm var...
  9. İ

Rom Global Stabil (Kararlı) Miui v9.0.1.0 NCAMIEI (Mi 6)

merhaba arkadaşlar bende de mi 6 64gb yurtdışı bir ürün var mıuı 8.5.1.0 kararlı sürüm var. ancak güncelleyiciyi açtığımda uygun güncelleme yok der. Son bir sorum daha olacak, bu telefona imei atılmamış iki imeisini de pasaporta kaydedeceğim bugün acaba sıfırlama v.b bir durumda sıkıntı yaşar...
  10. İ

Anket Sizce hangi mi5s? [ 4/32 ] mi yoksa [ 3/64 ] mü?

aslında herkes fikrini söylemeli bence, sadece biz yazışıyoruz gibi oldu :) ben şahsi fikrimi söyledim ek aparatla v.s uğraşmayı sevmem. arada çok ciddi bir fark yaratmayacaksa hafıza tercihimdir. ama bulut konusuna gelince birazda güven diyelim çok fazla güven vermiyor bana icloud bile...
  11. İ

işte bende bundan korkuyodum :) unutmuşum yazmayı kusura bakma. ama bunun içinde bir anket yapsak mesela telefonunuzu 64gb/ 128gb mı tercih ederdiniz? yoksa yukarıdaki teknoloji ile görüntüyü bozma pahasına ekstra para verip bu zımbırtıyı mı tercih ederdiniz diye? ben yine sanırım hafıza derdim...
  12. İ

işte bende bundan korkuyodum :) unutmuşum yazmayı kusura bakma. ama bunun içinde bir anket yapsak mesela telefonunuzu 64gb/ 128gb mı tercih ederdiniz? yoksa yukarıdaki teknoloji ile görüntüyü bozma pahasına ekstra para verip bu zımbırtıyı mı tercih ederdiniz diye? ben yine sanırım hafıza derdim...
  13. İ

Arkadaşlar Ram mi? yapmayın allah aşkına aradaki 1GB Ram yerine tabiki ortalama olarak bakarsak duruma mi5s 3gb/ 64 derim ben. Miui arayüzü öle çok kasan ve sizi yoran bir altyapıda değil. hafıza arttırılamadığını düşündüğümüzde günümüzde artık bu cihazı kullanan kişilerin video çekimlerinde 4k...
  14. İ

Satış Mi 5s Plus 128gb Gold Full...

Ürün satılmıştır arkadaşlar. forum dışı satıldı. teşekkürler...
Üst Alt