impossible42 kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Redmi 12 Kontrol Merkezi Yok

Redmi 10 da g88 onda var kontrol merkezi kamerada pro modu ve yavaşlatılmış çekim yok sonra kamera ve galeride arka planda bulanıklaştırma yok benim gördüklerim hepsi bi güncellemeye bakar.
  2. I

MIUI 12.5 Son Uygulama Hep Yeniden Başlıyor

Hızı artır seçeneğinin içinde var
  3. I

MIUI 12.5 Son Uygulama Hep Yeniden Başlıyor

Miui saçmalamaya çoktan başladı güvenlik uygulamasından kilit seçeneğini dene hangi uygulamanın sıfırdan başlamamasını istiyorsan
  4. I

Soru Yazılım desteği bitti mi?

EEA sürümleri nasıl tavsiye eder misiniz?
  5. I

Soru Yazılım desteği bitti mi?

Endonezya ve Avrupa romları temmuz güvenlik güncellemesi aldı global ve Hindistan romlarında ses seda yok.
  6. I

MIUI 12.5 Redmi Note 8 (Ginko) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RCOIDXM İndirme Bağlantıları

Dün kurdum beğenmedim tekrar globale döndüm. 12.5 sürümlerinde şöyle bir sorun var mesela birini aradınız kapattınız tekrar telefon uygulamasına girince sonradan son aradığınız kişi beliriyor mesajda aynı.
  7. I

MIUI 12.5 Redmi Note 8 (Ginko) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RCOIDXM İndirme Bağlantıları

Romu kullanan var mı ? Yüklemeyi düşünüyorum.
  8. I

Soru redmi note 8 en stabil guncel rom

12.5 versiyonlarından sonra mesela ayarlara girince yazılar önce kalın oluyor sonra düzeliyor miui arama ve mesaj uygulamasına girince mesela son aranan kişi sonradan beliriyor yada son alınan mesaj sonradan görünüyor.
  9. I

Yardım Uygulamalar arası geçişte kapanma sorunu

Güvenlik uygulamasında hız artırma bölümünde kilitli uygulamalar var ordan uygulama seçip kilitleyin
  10. I

Yardım Note 8 TWRP Laneti... :(

Bende çok denedim olmadı saldım artık
  11. I

Rehber Magisk Manager ile Xiaomi Mi 11 Root Yapma - TWRP Olmadan

Redmi note 8 için yaptım cihaz çöktü system has been destroyed oldu. Magisk 25.1 ile yapınca hçbişey olmadı root olmadı yani magisk 23 işe yapınca cihaz çöktü.
  12. I

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Olmuyor arkadaş bende yapamadım son sürüm twrp olmuyor şifre çözmüyor veriyi silsen bile twrp olmadan magisk denedim oda olmadı.
  13. I

Video Twrp Olmadan Magisk (Root) Yükleme

Redmi note 8 e şimdi denedim hiçbirşey olmuyor root olmuyor 12.5.2 global rom magisk 25.1olduğu için mi olmuyor acaba. 1657557770 magisk 23 ile denedim system has been destroyed
  14. I

MIUI 12.5 Redmi Note 8 (Ginko) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.5.0.RCOEUXM İndirme Bağlantıları

Yakında gelir sanırım güncelleme çünkü Endonezya romunun güvenlik yaması mayıs globalin şubat orangefoxu yükleyince bootloop oldu benim cihaz sırf format atmak için yüklemiştim sonra mi flas ile tekrar rom kurdum korkarak hard format attım imei gitmedi.
Üst Alt