Impheatus kullanıcısının son içeriği

1. Impheatus

Yardım Mi 9t Pro - Efs yedeği yardım

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.
  2. Impheatus

Bu konuda bilgi sahibi kimse yok mudur
  3. Impheatus

Merhaba arkadaşlar. Telefonuma yakın zamanda IMEI repair yapılacak. Ve benimde 2 sene içersinde temelli yurt dışına çıkma ihtimalim var. Bu kesinleştiği zaman telefonun IMEI'sini orjinal haline döndürebilmek için Efs yedeğimi aldım(Biraz uğraştırdı twrp yükleyince rom gitti,buradan MIUI 11...
  4. Impheatus

Yardım Redmi Note. 8 pro imei

İlk olarak ürünü ucuza değil 2100 liraya aldım. İkincisi kayıtsız olduğu hakkında bilgim yoktu aldıktan sonra yazıyı görünce sorgulamaya başladım 3.sü iade etmeye çalıştığımda kayıtsız olduğu için telefona ikinci el muamelesi yapıp 1300 liradan saydı. Burada pimpirikli,kılçık,sinek ben olmuyorum...
  5. Impheatus

Çözüldü Mi 9t pro MIUI 11

Çözüldü arkadaşlar Tamamdır üstadım çok sağol..
  6. Impheatus

Çözüldü Mi 9t pro MIUI 11

Merhaba arkadaşlar. Mi 9t pro telefonuma işyerindeyken MIUI 11 güncellemesi geldi fakat eve gideceğim zaman indiririm diyerekten beklettim. Fakat eve vardığımda güncellemelerde gözükmedi. Bir kaç gündürde gelmiyor. En son paketi indir dediğim zaman mevcut sürümü indiriyor. Geri çekilme gibi bir...
  7. Impheatus

Yardım Redmi note 8 pro İmei kaydı yapılamıyor.

Vallahi kimi kesin çıkar diyor kimi çıkmaz diyor ama 1200lira pro bulduysanız alın kenara koyun çıkmazsa tablet niyetine kullanırsınız
  8. Impheatus

Yardım Redmi note 8 pro İmei kaydı yapılamıyor.

Vallahi ben aldım merakla bekliyorum. Çıkar mı çıkmaz mı mechul
  9. Impheatus

Yardım Redmi Note 8 pro IMEI repair...

Ciddi misin hocam
  10. Impheatus

Sohbet Imei Klonlanmış Cihaz Almak

Çok teşekkür ederim hocam. Şuan MIUI 11 gelmedi ama açar açmaz 10.3.3. güncellemesi geldi.
  11. Impheatus

Sohbet Imei Klonlanmış Cihaz Almak

Bende doğubanktan 2 gün önce aldım mi 9t pro. 1 ay içerisinde birebir değişim, 3 ay donanımsal , ömür boyu da yazılım ve IMEI garantili. Yorumları iyiydi baya ve WhatsApp üzerinden sıkılmadan yardımcı oldular. Bende senin gibi k20 pronun 8/128 lik olanını alacaktım fakat Stoya üstad Çin ve...
  12. Impheatus

Yardım Redmi Note 8 pro IMEI repair...

Bende dostum bende. Çıkmazsa ne olacak bende merak içindeyim...
  13. Impheatus

Yardım Redmi Note 8 pro problemlerim

Öyle bir imkânınız varsa değiştirin. Kafanız rahat eder. Mi 9t felan bakın olmadı
Üst Alt