ilyascetin kullanıcısının son içeriği

1. ilyascetin

Yardım HyperOS için Arama ve Mesajlaşma Uygulaması Var mı?

Rica ederim kardeşim iyi günlerde kullanın inşallah.
  2. ilyascetin

Yardım yurtdışı mi 11 lite güncelleme

Öncelikle aşağıdaki 1. linkten zip stable sekmesinden telefonunuzda yüklü olan sürümün recovery güncelleme dosyasını indirip telefon hafızasına atın. Telefonunuza twrp kurup twrp modunda açın format data vs hiçbir şey yapmayın install seçeneği ile zip dosyasını kurun telefon yüklemeyi...
  3. ilyascetin

Root olmadan da kayıt yapıyor.
  4. ilyascetin

Yardım mi 11 lite rom attım açılmıyor

Bootloader kilidi kapanmış bu telefona herhangi birşey yükleyemezsiniz. Bunu telefoncuya götürün box kullanarak yükleme yaparlar imei numarası da silinmiştir onu hallederler daha sonra da bootloader kilidini tekrar açmalısınız.
  5. ilyascetin

AOSP rom denediniz mi? CRDROID - EVULOTION X falan
  6. ilyascetin

Aşağıdaki linkten modem dosyası indirim fastboot modda yüklemeniz gerekiyor. https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-11-lite-courbet-modem-dosyalari.129880/
  7. ilyascetin

Yardım Kapatıp Açınca Ekran Gelmemesi

AOSP Romlarda sorun olmadan çalışıyor MIUI romlarda bu sıkıntı oluyor.
  8. ilyascetin

Yardım Kapatıp Açınca Ekran Gelmemesi

Merhabalar, Mi 11 Lite 4G cihazımda enteresan bir sorun var başına gelen olup çözüm bulabilen varsa yardımlarınızı rica ediyorum. Telefonu kapatıp açmak istediğimde açılış logosundan sonra ekran kapanıyor herhangi bir şekilde görüntü gelmiyor fakat telefon çalışıyor çağrı geldiğinde cevap...
  9. ilyascetin

Truephone pro apk uygulamasını google da aratıp yükleyin. Mesajlaşma için google playde tektra sms var ücretsiz ve reklamsız ben ikisinide kullanıyorum. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.textra YÖNETİM NOTU : Mesaj warez içerik nedeni ile düzenlenmiştir.
  10. ilyascetin

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

Teşekkür ederim elinize sağlık.
  11. ilyascetin

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

M1 11 Lite 4G cihazım yok. Telefonlar Mi, Redmi, Poco gibi gruplansa bulması daha kolay olurdu bence.
  12. ilyascetin

Rom Mi 11 lite Xiaomi Eu Stable Miui 14 Kurulumu

Ben yurtdışı kullanıyorum. Fastboot üzerinden yükleme yaptım imei gitmiyor. Modem doyası yüklemek gerekiyor.
  13. ilyascetin

Yardım Mi 11 lite kamera sorunu

Ben yurtdışı cihaz kullanıyorum modem dosyasını kurunca sorun kalmıyor. Bence bootloader kilidini açıp modem dosyasını yükleyip denemelisin.
  14. ilyascetin

Yardım Miui14 Endonezya Rom İçin Modem Dosyası Mevcutmudur Hatasız

14.02 yi yüklemeden önde endonezya miui 13 mü yüklüydü sizde?
  15. ilyascetin

Yardım Miui14 Endonezya Rom İçin Modem Dosyası Mevcutmudur Hatasız

Ben endonezya 14.02 romu aşağıdaki linkten indirip twrp üzerinden yükledim açılmasını bekledim giriş ekranına kadar geldi kapanıp açıldı. Fastboot moda alıp modem dosyasını yükledim şimdi kullanıyorum sorun yok. Ama ben güncelleme olarak değil sıfır kurulum yaptım format data ve wipe işlemlerini...
Üst Alt