ilyascakir kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Mi 11t Kamera kaydında ses yok

Yok yurtdışı cihaz olduğu için o sürümle geliyor. Güncelleme yapılırsa imei uçuyor konu o. Tam bilmemekle beraber sanırım bu versiyon stabil bir versiyon. Arama kayıt özelliği falan var. Ama sürüm ile ilgilimi bilmiyorum video çektim 10.saniye sonrası yok
  2. I

Yardım Mi 11t Kamera kaydında ses yok

Merhaba arkadaşlar. Mi 11t miui 12.5.3 kullanıcısıyım. Dün telefondan video çektim. Sonra izlediğimde ilk 10 saniye ses var sonrasında ses yok. İlk defa karşılaştım böyle birşeyle benzer sorun yaşayan varmı aranızda nasıl çözebilirim bu sorunu. Tşk.
  3. I

Çözüldü Mi 11 t Ekran Görüntüsü gönderme problemi

uzun arayışlarım sonucunda problemi çözdüm. galeri editörüne izin verdim. sanırım link paylaşımı yasak yotube da videosu var. sadece video ismini paylaşıyorum ihtiyacı olan izleyip sorununu çözebilir. tekrardan sayın skorpiye teşekkür ederim. Share Problem Fix Allow Gallery Editor to Access &...
  4. I

öncelikle teşekkür ederim wipe cache yapılınca anladığım kadarı ile önbellekdeki kalıntı veriler siliniyor telefona ait foto yada benzeri şeyler silinmiyor. Telefon yurtdışı imeili. wipe cache yapılınca imei gitme durumu olmaz değilmi? Birde recovery mode girdim ama orada wipe cache seçeneği yok.
  5. I

Selamlar arkadaşlar. Ne olduğunu bilmiyorum ama daha önce ekran görüntüsü aldığımda ekranda gönder tuşuna basınca direk whatsaptan gönderilebiliyordu. Şimdi ekran görüntüsü alıyor ekranda kaydır ve gönder var. Göndere basıyorum ama hiç birşey yapmıyor? bu sorunu nasıl düzeltebilirim. bilgisi...
  6. I

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

AYnen bende kayıtlı olmayan noya mesaj atmaya çalıştım direk ban yedim.
  7. I

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Normal whatsapa döndüm 2 günü geçti. Şimdi yeniden aşağıdaki sürümü kurmak istiyorum. yeniden yowhatsapp yada benzeri modlu whatsapp kurup ban sorunu yaşayan oldumu aranızda? YoWhatsApp APK V9.64 Sam Mods Tarafından Son Sürümü
  8. I

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba arkadaşlar Mi 11t kullanıyorum. Aldığımda hazır kayıtlı geldi. iki simide kullanıyorum. Simlerin biri klonlanmış diye sms geldi akabinde kapandı. Aldığım yere bildirdim uzak bağlantı ile şu an için yapılamadığını cihazınızı gönderin halledelim denildi. Sorum şu; 1- uzak bağlantı ile...
  9. I

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba arkadaşlar Mi 11t kullanıyorum. Aldığımda hazır kayıtlı geldi. iki simide kullanıyorum. Simlerin biri klonlanmış diye sms geldi akabinde kapandı. Aldığım yere bildirdim uzak bağlantı ile şu an için yapılamadığını cihazınızı gönderin halledelim denildi. Sorum şu; 1- uzak bağlantı ile...
  10. I

MIUI 13 MIUI 13 Deneyimi

ilginize teşekkür ederim dostum. flashlayamıyordum sorun o idi. Klasörü direk c ye atmam gerekiyormuş. Mİ flash tool success in 1 second Aşağıdaki konuyu açtım arkadaşlar yardımcı oldular hallettim. tekrar teşekkürler...
  11. I

Çözüldü Mİ flash tool success in 1 second SORUNU!!!

onu algılayammışım kusura bakma dostum. jeton sonradan düştü. Sanada rotindaaa21 de tekrardan çok teşekkür ederim, sağolun varolun.
  12. I

Çözüldü Mİ flash tool success in 1 second SORUNU!!!

kardeşim kralsın çok teşekkür ederim. işin gücün ras gelsin Allah razı olsun.
Üst Alt