ilyas1212 kullanıcısının son içeriği

1. ilyas1212

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

kardeşim bu tamamen senin numaran ile ilgili bence bir arkadaşın başına gelmişti farklı numara girince sorun yok ama kendi numarasını girince aynı sende ki hatayı veriyordu tek çözümü yeni cihaz ile çözdü ve o telefonu babasına verdi whatsapp sorunsuz çalıştı.
  2. ilyas1212

Çözüldü Redmi note 11 pro açılmıyor

kardeşim tek çare sıfırdan yazılım ve her şey silindi gitti maalesef.
  3. ilyas1212

Yardım Mi 12 imei sorunu

kim nerede yapıyor sorun orada yapan yer bulamadım ve güvenilir olması şart.
  4. ilyas1212

Yardım Mi 12 imei sorunu

nerede yaptırdınız hocam. iletişim bilgilerini yazarmısınız.
  5. ilyas1212

Soru s23 ultra server kaydi

anladım
  6. ilyas1212

Soru s23 ultra server kaydi

kardeşim bana da bilgilerini yazarmısın veysel arkadasın
  7. ilyas1212

Duyuru XiaomiUpdate.com Sitesi Açıldı!

emeği geçenlere teşekkür ediyorum çok güzel olmuş
  8. ilyas1212

Soru 7-8 bin TL telefon önerisi

oneplus 9, 9r ve mi 10 tavsiye ederim redmiler malzeme kalitesi çok düşük onepluslarda güncelleme sıfırlamada sorun yok direnç vs de yok .
  9. ilyas1212

Yardım Kızım için telefon tavsiyesi

hocam tavsiyem yurtdışı bişey almanız özellikle infinixler fiyat performans kayıt işlemleri 5 dk sürüyor 6500 civarında arkadaşa note 30 pro aldık cihaz gerçekten çok iyi her açıdan.
  10. ilyas1212

Tema Jiyan Life Teması

10 numara olmuş ellerine sağlık.
  11. ilyas1212

Şuan hangi sürüm yüklü bilgim yok farklı sürümde her şey silinmez mı. Teşekkürler hocam şimdiden.
  12. ilyas1212

Redmi note 11 pro cihazım çok geç açılıp kapanıyor uzun zamandır bu akşam cihazı kapattım ama bir daha açılmadı sürekli recovery e giriyor içindekileri nasıl kurtarırım cihazın sadece bootlader kilidi açık başka bir işlem yapılmamıştır IMEI twrp vs her şey orijinal lütfen acil yardım
  13. ilyas1212

Soru Telefon almak istiyorum

küçük ekranlı kullanımı ve taşıması kolay olsun dersen gözü kapalı mi 12 öneririm
  14. ilyas1212

Soru Miui 14 reklam sorunu

bahsi geçen programların internet kullanımını kapatırsanız reklam gelmeyecektir
  15. ilyas1212

İpucu IMEI repair yaptırmadan ömürlük kullanım (çift hatlı cihazlar için)

bir arkadaşım var 2 yıldır tek simli S9 kullanıyor kapanmadı ne hikmetse.
Üst Alt