illiyyin131 kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Alınık Mi 5s Plus Ekran

Kimsede yok mu?
  2. I

Yardım Alınık Mi 5s Plus Ekran

Merhaba. Koskoca Konya'da Mi 5s Plus batarya yoktu. İnternetten sipariş verdim. Şimdi de ekran kırık. Tahmin edersiniz ki Konya'da ekran da yok. Telefoncu ben olsam ekran sipariş vermem. Kırık, çatlamış, yenilenmiş vs satarlar olur olmaz uğraşıp durursun dedi. Siz ne dersiniz? İnternetten ekran...
  3. I

Yardım Prize Takıldı. Şarj Olamıyor

Bunlar nasıl esnaf aklım almıyor. Pil uygulamasını yükledim fakat kalibrasyon için şarjdan çıkarın diyor. Çıkarsam telefon kapanacak drunk~~ 1589385743 19 dakikada %0 şarj edildi. Konya'da bu cihazı gösterebileceğim kimse var mı bildiğiniz?
  4. I

Son durum: Telefon açılmıyor. Şarj almıyor. Konya'da İstanbul caddesinde telefoncuları dolaştım. Birisi bakalım dedi. Telefona rom atmak gerek 200₺ dedi. Ya zaten mi 5s plus ne kadar? Bir de başka arıza olursa onlara sıra gelecek... Arkadaşlar bu mesajı yazarken telefon açıldı :ASdA:SDaD: şarj...
  5. I

Merhaba arkadaşlar. Telefonum mi 5s plus. Android 10 yüklü. Prize takıldı şu anda şarj olamıyor şeklinde uyarı veriyor. Farklı şarj kablo ve başlıklarla denedim, farklı prizlerde denedim, bilgisayarda denedim şarj ışığı yanmıyor ve şarj olmuyor ama her seferinde telefon açılıp ekran görüntüsü...
  6. I

Yardım MI5S Plus şarj problemi

Arkadaşlar pil şarj olmuyor. Xiaomi mi 5s plus. Android 10 yüklü. Bir fikriniz var mı?
  7. I

Alış Mi 9 8/256

İkinci el mi? Satıcı sensin fiyatı nedir?
  8. I

Alış Mi 9 8/256

Merhaba arkadaşlar. Mi 9 8/256 almak istiyorum. Tekliflerinize açığım.
  9. I

Yardım Çift Uygulama Hatası

Arkadaşlar merhaba, Çift uygulama oluşturuyorum ama oluşturduğum uygulamada konum, posta vb özellikleri kullandırtmıyor. Örneğin programcıya mail at linkine tıkladığımda bu eylemi hiçbir uygulama gerçekleştiremez şeklinde uyarı veriyor. Bu ve başka özelliklerin çalışmamasının sebebi nedir?
  10. I

Yardım Hangi Telefonlara imei atılır

peki xiaomi hangi model önerirsiniz? elimde mi 5splus var. video performansı çok kötü. video ve fotoğraf çekimi için alacağım
  11. I

Huawei, Oppo, Xiaomi ve model olarak bir fikriniz var mı şu daha iyi diye
  12. I

Merhaba, yurtdışına gidiyorum. Elimde xiaomi 5s plus var. bu forumdan birinden almıştım. tekrar xiaomi almak istiyorum ama telefon kayı 2000 tl olmuş. sizden isteğim xiaomi ve marka gözetmeksizin hangi model telefonlara imei atılabiliniyor. araştırıp ona göre alacağım.
  13. I

Yardım Resim Kayıt Hatası

Merhabalar, mi 5s plus cihazım güncellemeyi aldıktan sonra ekran görüntüsü alıp düzenle/kırp dedikten sonra kaydet dediğimde ekranda kayıt ekranı takılı kalıyor. Çok sık kullandığım bir özellikti ama şu an memnun değilim. Bunun bir çözümü var mı? Ayrıca galerisi çok yavaş. Çektiğim fotoğraflar...
  14. I

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Yardımın için teşekkür ederim. Bunların yapılımı forumda anlatılıyor mu?
Üst Alt