illgTR8 kullanıcısının son içeriği

1. illgTR8

Yardım Mı band 6 şarj hakkında

Hiç mi bilen veya kullanan yok
  2. illgTR8

Yardım Mı band 6 şarj hakkında

Merhabalar değerli forum üyeleri bundan bı iki gün önce Trendyol (Trendyoldu satıcı da) üzerinden sipariş vermiş olduğum mı band 6 gelmişti eve geldim ilk heyecanla %20 civarlarına kadar şarj ettim sonra kurdum tekrar şarja taktım yatmadan akşam civarıydı yaptigim işlemler zaten sabaha kadar...
  3. illgTR8

Yardım İnstagram'a girilmiyor

Tüm telefonlar için diye biliyorum hocam ben silip tkr yükledim bı zmn sonra tkr çöktü verileri temizleyince ama sorun çıkmadı
  4. illgTR8

Nedenini anlamadım benim kayıtlı arkadaşımın ki orjinal ama oda giremiyormuş danışmak istedim
  5. illgTR8

Merhaba saygıdeğer hocalarım yarım saat önce instagram'a giremedim ve mi ye hata raporu gönder ekranı geldi uygulamaya son güncellemelerini yaptım yine düzelmedi silip tkr yükledim girdi ama bir süre sonra attı ve yine aynı hatayı verdi bu çevremdeki xioami kullanıcıları da yaşamış bazıları bu...
  6. illgTR8

Yardım POCO F2 Pro Ekran pixel problemi

büyük ihtimalle yazılımsal belki dosya atmayla veya degistirmeyle düzelebilir. eger yazılımsalsa rom degistirmekle büyük ihtimal düzelebilir ama romu degistirmek istermisiniz o size kalmıs
  7. illgTR8

Yardım Note9 pro pil kullanım istatistikleri

illa 12 ye güncellemenize gerek yok 11 içindeki bir güncellemeyle değişmiş olabilir
  8. illgTR8

Yardım Redmi Note 8 Şarj sorunu

yakında güncelleme vs. yaptıktan sonra mı oldu yoksa durup dururken mi?
  9. illgTR8

Soru ekran süresi hakkında

Hocam o mavi şeyi kırparak hangi saatler arasi ne kadar kullandığınızı görebilirsiniz orda toplam 4sa 24 dk evet o bendede var gün gün sıfırlanıyor maalesef grafik
  10. illgTR8

Soru Arkadaşlar önerdiğiniz şarj aleti var mı?

Cihaz 10 w destekliyor linki düzeltelim lütfen
  11. illgTR8

Soru Arkadaşlar önerdiğiniz şarj aleti var mı?

Hocam hangi telefonu kullandığınız belirtirseniz daha iyi olur
  12. illgTR8

Çözüldü Xioami mi 8 SE hâlâ alınır mı?

Evet benimde çok hoşuma gidiyordu ama maalesef room rootla uğraşmak istemem pek yoksa işlemci kamera note 8 den üstün zaten mi telefonu ama işte hala iyice araştırıyorum 1600tl note 9 buldum kapalı kutu şarj makinesi kılıf vs. Ama note 8 bulamıyorum pek genelde 1750tl verdinmi alıyorsun note 8...
  13. illgTR8

Yardım Redmi Note 8 Güncelleme Hatası

Manuel olarak indirebilirsiniz şuan bende link yok ama olan hocalarım atar MIUI 11.0.12 ayrıca güncelleme paketi seçerek yapılacağı için garanti dışı da olmaz
  14. illgTR8

Aslında ben de note 8 almak istemiyorum pek bir mi telefonu olsun elimizde istiyorum ama malum mi telefonlar gayet pahalı bütçe de yok pek room rootla uğraşmak istemem en azından note 8 i global rom da kullanırım yarın muhtemelen almaya gideceğim bir kaç tane note 8 buldum bakıcam kafama yatanı...
  15. illgTR8

Konu çözüldü sayın yönetici hocalarım konuyu kilitlerseniz sevinirim mesaj gelip üstte görünmesin
Üst Alt