illegalleon kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Mi6x Stock Rom

Çin romuna geçmeni tavsi etmem. Google play yok. Bi ton ıvır zıvır çinçe mi uygulaması var. Eu roma geçince telefon nefes aldı. Çok daha stabil oldu. Pişman olursun
  2. I

Soru Mi 6x e mi a2 romu atılır mı?

Sıkıntı yok. Çok iyi bi rom. Memnunum 1 aydır. Çalışmayan hiçbişey yok
  3. I

Yardım Çin Mi Storeden Mi 8 'im geldi. Ama.....

Bu arada yenş telefonlarda arb koruması var. Rom yüklerken telefonunun arb seviyesini kontrol et. Yoksa brick olabilir.
  4. I

Yardım Çin Mi Storeden Mi 8 'im geldi. Ama.....

İlk olarak bootloader kilidi için mi lock toolstan başvuru yapacaksın. Ardından 15-30 gün(telefona göre değişiyor) gerisayım bekleyeceksin. Süre bitince kilidi açıp twrp kuracaksın. Sonrada istediğin global romu yükleyip keyfine bakacaksın.
  5. I

Soru Facebook sorunu

Çin romu yok. Eu rom yükledim. Sorun yoktu sonradan oldu
  6. I

Soru Facebook sorunu

Arkadaşlar mi 6x telefonum ne tarayıcıyla nede uygulamayla facebooka girmiyor.fakat Vpn li tarayıcıyla giriyor.sorun nedir nasıl düzelir?
  7. I

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Arkadaşlar otadan güncellemeyi yaptım. Söylenilenin aksine şarj çok daha iyi gidiyor bende. Tavsiye ederim.
  8. I

İyiymiş o zaman abarttıkları gibi sömürmüyor anlaşılan. Yarın güncellerim teşekkürler
  9. I

Arkadaşlar biraz önce ota dan miui 10 güncellemesi geldi. Tam yüklüyordum ki burada şarj konusunda sıkıntı yaşayanlar var. Acaba otadan mı yüklediniz yoksa manuel indirip mi kurdunuz? Çak kararsız kaldım yükleme konusunda. Ne dersiniz?
  10. I

Bekleyelim bakalım. Bi kaç güne gelir heralde
  11. I

Soru Migrostan Mi 6 almak

Mi 6 işi bitti artık. O paralara mi 8se alınır. Bende mi 6 eşimdede mi 6x var. Görüntü olsun kamera olsun ekran renk canlılığı olsun mi 6x çok daha iyi yapay zeka ön kamera flaşı yüz tanıma var . Mi 6 nın üstün özellikleri işlemci ve bi tık batarya. Aşırı ağır uygulama oyun vs.. Çok...
  12. I

Mağaza nasıl farklı anlamadım. Sorguladığım yer il il şu ildeki mağazalarda yok şunda teşhir var vs.. gibi bilgiler verdiler. Ayrıca 5m migros ve kipadanda bölge mağazaları stok kontrolü yaptırdım. Mi 6 nın üretimi durduğu için stok bitince tekrar temin şansı çok zor 1536773124 Bende temmuzun...
  13. I

Migroslarda mi 6 yok. Ben genel merkezden türkiye geneli stok sorgulattım yoktu bi kaç teşhir haricinde. İnternette stok gözüküyordu. Sipariş verdim. İptal ettiler para iadesi 1 ay sürdü.
  14. I

Yardım Yeni Tel TWRP Root Rom Yukleme

Temiz kurulum için sistemi silmen gerek. Ama silmeden bilgisayara twrp ile yedekle ne olur ne olmaz.
  15. I

Soru Mi 6X Güncel ROM

Ben bootloader açıldıktan sonra miui 10 stabil yükledim. Gayet memnunum hiç bi sıkıntı yok. Bütün özellikler çalışıyor. 4.5 de sıkıntı yok. Band 20 nin eksikliğini hiç yaşamadım. Türkiyeye mi A2 ismiyle teknosa distribütorlüğünde 2700 liraya geliyor. Ayrıca A2 nin global romunu 6x e yükleyenler...
Üst Alt